Altcoin Analisti İsim Verdi: Mart’ta Bu 5 Coine Kilitlenin!

Emre Borsan
Emre Borsan 3 hafta önce
8.234 görüntülenme
Altcoin Analisti İsim Verdi: Mart'ta Bu 5 Coine Kilitlenin!

Altcoin analisti tarafından yapılan açıklamada Mart 2023’te kripto para pazarında izlenecek bu 5 coin öne çıktı. Kriptokoin.com olarak altcoin analistinin verdiği coinleri sizler için derledik.

Bu altcoin Bedrock yükseltmesini duyurdu

Optimism ana ağının ilk protokol yükseltmesi 15 Mart’ta yayına girecek. Bedrock yükseltmesi basitlik, modülerlik sağlayacak ve güvenlik ile performansı olumlu yönde etkileyecek. Bedrock, Optimism’in çok zincirli geleceği için bir hazırlık adımıdır. Yükseltmenin yaklaşık 4 saat sürmesi bekleniyor.

OP fiyatı muhtemelen beş dalgalık bir yukarı hareketin (beyaz) dördüncü dalgasında. Düzeltmenin sona ermesi için en olası seviye, dördüncü alt dalga bölgesinde bulunan 2,10 dolarlık yatay destek alanı olacaktır. Ardından, artış 3,80 dolara doğru devam edebilir.

Bununla birlikte 1,42 dolardaki bir yüksek dalganın altına düşüş, bu yükseliş tahminini geçersiz kılar. Bu durumda, kripto para birimi 0,70 dolara düşebilir.

Polygon (MATIC) ana ağ lansmanına hazırlanıyor

27 Mart’ta Polygon ağı, Ethereum ölçeklendirmesinin geleceği olarak tanımlanan Polygon zkEVM ana ağ beta sürümünü başlatacak. Geliştiriciler, Ethereum’da çalışan ve Polygon zkEVM’de sorunsuz çalışacak kodu kopyalayıp yapıştırabilir.

Ancak Polygon fiyatı yükselen bir destek çizgisinden kırıldı ve 1,28 dolarlık yatay direnç alanının altına düştü. İkincisini geri almadığı sürece, eğilim düşüş olarak kabul edilir. Bu nedenle, 0.5-0.618 Fib geri çekilme destek seviyeleri olan 1.06-1.15 dolara düşüş gerçekleşebilir. Ancak altcoin bölgeyi geri alırsa, 1,55 dolara yükselebilir.

Filecoin (FIL) ağ yükseltmesi Mart’ta geliyor

14 Mart’ta Filecoin v18 Hygge yükseltmesi başlayacak. Geliştiricilerin, Filecoin EVM aracılığıyla Filecoin ana ağında EVM sözleşmelerini dağıtmasına izin verecek.

Filecoin fiyatı, yükselen bir kanalı destek olarak doğruluyor. Başarılı olursa, bu aynı zamanda yutan bir boğa şamdanı da yaratabilir. Fiyat kanalın üzerinde işlem gördüğü sürece, 9 dolara doğru bir sıçrama bekleniyor. Kanalın direnç çizgisinin altına düşmesi, kripto varlığının 5,50 dolara düşmesine neden olabilir.

VeChain (VET) HiVe’yi sunuyor

HiVe zirvesi 4 Mart’ta yapılacak. Bu, Web3 ve sürdürülebilir kalkınma merkezli bir gelecek için tartışma ve fikir üretme platformudur. VeChain Vakfı zirveyi sunuyor. VeChain’in kurucusu Sunny Lu ve VeChain Vakfı’nın CEO’su Antonio Senatore ana konuşmacılardan ikisi olacak.

VET fiyatı, Ocak 2023’ten bu yana yükselen bir destek çizgisinin yanı sıra arttı. Yukarı hareket, 20 Şubat’ta 0,033 dolara kadar yükseldi. Fiyat daha sonra düşerken, hala 0,027 dolar destek alanında yükselen destek hattının üzerinde işlem görüyor. Bu nedenle, kripto piyasası eğilimi yükseliş olarak kabul ediliyor ve 0,040 dolara doğru bir artış bekleniyor. Bununla birlikte yükselen destek hattından bir kırılma, 0,020 dolara doğru bir düşüşe yol açabilir.

Decentraland (MANA) altcoin moda haftasına ev sahipliği yapıyor

Metaverse moda haftası 28-31 Mart tarihleri ​​arasında Decentraland’da yapılacak. Etkinlik ilk kez sanal dünyalar arasında birlikte çalışabilirlik sunacak. Decentraland’ın yanı sıra, tasarımcılar Spatial ve Over meta veri depolarında görünebilir.

Altcoin Analisti İsim Verdi: Mart'ta Bu 5 Coine Kilitlenin!

Decentraland fiyatı, Şubat ayının başından bu yana alçalan bir direnç çizgisinin altına düştü. 0,062 dolarlık yatay destek alanıyla birleştirildiğinde, bu düşüş eğilimi olarak kabul edilen alçalan bir üçgen oluşturur. Fiyat destek alanından kırılırsa, 0,50 dolardan 0,618 Fib geri çekilme destek seviyesine düşebilir. Bununla birlikte hattan bir kopuş, 0,84 dolara doğru bir artışa yol açabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu 3 Altcoin Büyük Ortaklık Haberiyle Tahtadan Fırladı!
Bu 3 Altcoin Büyük Ortaklık Haberiyle Tahtadan Fırladı! Bu altcoin, Robinhood Wallet ve Polygon ile ortaklık kurmasını duyurmasıyla birlikte %20 artış göstermiştir. Kriptokoin.com olarak ortaklık haberinin detaylarını sizler için derledik. Bu altcoin yükselişte gözüküyor Merkezi olmayan borsa 0x Labs’ın (ZRX) yerel tokeni protokolün bir aktarma...
Emre Borsan 3 hafta önce