Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Apple İle Ortaklığa Gitti! Fiyat Fırladı

Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Apple İle Ortaklığa Gitti! Fiyat Fırladı
Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Apple İle Ortaklığa Gitti! Fiyat Fırladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve altcoin dünyasında yeni bir ortaklık haberi ile karşınızdayız. Bu defa ortaklık Apple ile kurulmuş durumda. İşlem hacmine göre dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance’de yer alan bir kripto para projesi olan STEPN (GMT), sektörü değiştiren bir gelişmeyle, teknoloji devi Apple Inc’in müzik bölümü Apple Music ile olağanüstü bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Altcoin GMT yatırımcıları apple müzik entegrasyonunu bekliyordu

Bu çığır açan ittifakın duyurulması GMT’yi yukarı yönlü bir yörüngeye oturttu. Ortaklık açıklamasının ardından GMT %4 gibi etkileyici bir oranda artış gösterdi. Ancak, şaşırtıcı bir şekilde, bu kazançlar sonrası fiyatta bir miktar düşüş oldu.

Yazıyı yazarken altcoin STEPN fiyatı 3,98 dolar seviyesinden işlem görüyor.

GMT’nin bugün önemli ölçüde artış göstermesinin altcoin STEPN’in yakın zamanda gerçekleştirdiği bir eylemden kaynaklandığı belli. Birkaç gün önce, STEPN ekibi bir Apple Music entegrasyonunu gündeme getirmişti. Resmi ortaklık gerçekten de kısa bir süre önce sağlamlaştırılmış durumda. Ancak bazı GMT yatırımcıları bu anıtsal olayı zaten bekliyorlardı.

Patentlere göre Apple Car'da bulunabilecek 6 özellik - Webrazzi

Ortaklığa kısa bir bakış

Resmi duyurudan günler önce STEPN ekibi, resmi X hesaplarında Apple Music ile ortaklıklarına dair bir ön gösterim yaptı. Topluluğa verdikleri mesaj şöyleydi:

“Siz istediniz ve biz yaptık! En son STEPN güncellemesi burada ve size iki inanılmaz özellik getiriyor: Apple Music – Favori çalma listenizin keyfini çıkarın ve topluluk çalma listemizi doğrudan STEPN uygulamasında keşfedin. Widget entegrasyonu – Koşunuzu kilit ekranınızdan takip edin.”

Bu ortaklık, hem altcoin GMT yatırımcıları hem de Apple Music kullanıcıları için heyecan verici gelişmeler vaat eden kripto para birimi ve müzik endüstrisi devlerinin olağanüstü bir birleşimini ifade ediyor. İlk piyasa tepkisi değişken durumda. Ancak bu işbirliğinin uzun vadeli etkisi henüz tam olarak gerçekleşmedi. Kripto para meraklıları ve müzik tutkunları, bu ortaklığın kripto para ortamını ve müzik akışı deneyimini nasıl dönüştürdüğünü merakla gözlemleyecekler.

altcoin

Kriptokoin.com olarak baktığımızda altcoin ortaklıklarının kripto para piyasasında oldukça önemli bir yerinin olduğunu görüyoruz. Ortaklıklar kripto para birimlerinin gelişmesi için son derece önemli bir konuma sahip. Diğer taraftan yatırımcının da projelere önemli ölçüde fon akıtmasına katkı sağlıyor. Altcoin projelerine para akınca da değerinde önemli bir artış oluyor. Altcoin projelerinde süreç içerisinde oluşan ortaklıkların bir anlamı daha var. Buna göre projeler kendilerine de kullanım alanı bulmuş oluyorlar. Bu durum projelerin kabulü açısından da bir mihenk taşı durumunda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Apple İle Ortaklığa Gitti! Fiyat Fırladı