Bu Altcoin, Büyük Ortaklık ve Yatırım Haberiyle Uçuyor!

3.979 görüntülenme
Altcoin, Büyük Yatırım Haberiyle Uçuyor

Ödeme yöntemleri, DeFi, ve GameFi gibi alanlara finansman sağlayan inovasyon fonu Venom Ventures, 5 milyon dolarlık yatırım yapacağı altcoin projesini uçurdu.

Venom Ventures, bu altcoin projesine 5 milyon dolar ayırıyor

Web3 ve Blockchain inovasyon fonu, geliştirme ekiplerini desteklemek ve proje sayısını artırmasına yardımcı olmak için Everscale’e (EVER) 5 milyon dolarlık bir yatırım taahhüt etti. İkilinin resmi açıklamasına göre, ortaklığın ilk adımı olarak Venom Ventures Fund veya VVF, Everscale’in geliştirme bütçesine 5 milyon dolarlık yatırım yaptı. Finansman, Everscale’in ekibini büyütmesine ve geliştirme ve araştırma süreçlerini hızlandırmasına yardımcı olacak.

Everscale (EVER) %40 yükseldi

CMC verilerine göre 143.sırada yer alan EVER, 29 Ocak’tan bu yana ralli yapıyor. Dün %200’ün üzerinde yükseldikten sonra bugün, ek %40 değer kazandı. Haftanın en yüksek seviyesi 0.1897 dolardan bir miktar düzeltme gördü.

Altcoin projesini neler bekliyor?

Everscale, güçlü bir topluluk oluştururken son iki yıldır erişimini genişletmek ve teknoloji çözümlerini Asya ülkelerine entegre etmek için özenle çalışıyor. Dinamik sharding teknolojisi, değişen iş yüklerine verimli bir şekilde uyum sağlamasına olanak vererek, Blockchain’i büyük ölçekli Web3 ve diğer uygulama türleri oluşturmak için kolay ve pratik bir seçenek haline getirdi. Venom Ventures Fund başkanı ve BlackRock’un eski baş yatırım sorumlusu Peter Knez, stratejik yatırım ve yol haritası hakkında şunları söylüyor:

Bizim için bu, odaklandığımız ve aktif olarak geliştirdiğimiz teknolojiler etrafında proje ve ekiplerin teknolojik gelişimini hedefleyen stratejik bir yatırım. Özellikle, yakında piyasaya sürülmesi planlanan ve Everscale’in potansiyel bir katman 2 çözümü olduğu Venom Blockchain projesinden ve ekosisteminden bahsediyoruz.

Venom ve Everscale ekipleri, çekirdek ve ekosistemin daha da geliştirilmesi üzerinde birlikte çalışacak ve Blockchain’i benimsemeyi gerçek iş kullanım durumlarına yaklaştıracak. Dijital varlık tokenleştirme platformları, merkez bankası dijital para birimleri için tam bir çerçeve, stablecoin’ler ve kriptodan fiat ağ geçitlerine sahip ödeme çözümleri gibi mevcut girişimler şimdiden iyi bir ilerleme kaydediyor.

Venom hakkında

Venom, dünyanın ilk düzenlenmiş Blockchain olma unvanını taşıyor. Merkezi olmayan ağ, ADGM’nin yetkisi altında, hizmet tokenleri verme lisansı ile çalışır. ADGM, yatırımcılar ve finansal hizmetler firmaları için bir vahadır ve Venom’u dünyanın ilk uyumlu Blockchain’i olarak konumlandırır ve yetkililere ve işletmelere inşa etme, yenilik yapma ve ölçeklendirme özgürlüğü verir. Kriptokoin.com olarak şirketin yakın tarihli Web3 hamlesine bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance'deki Bu 11 Altcoin İzleme Listesinde
Dikkat: Binance’deki Bu 11 Altcoin İzleme Listesine Girdi! BNB Chain, piyasanın en iddialı DeFi ekosistemlerinden biri ve Ethereum’un düşük maliyetli bir alternatifi olarak öne çıkıyor. Şu anda platformda dağıtılan 1000’den fazla proje ve altcoin var. Bu yazıda, yıl boyunca yakın takip gerektiren 11 projeyi derledik....
Buğra Çağlar 2 ay önce