İnanılmaz Artış: Bu Altcoin 70.000x Yaptı!

İnanılmaz Artış Bu Altcoin 70.000x Yaptı!
İnanılmaz Artış Bu Altcoin 70.000x Yaptı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyasında artışlar her zaman dikkat çekiyor. Son zamanlarda bir altcoin için yükseliş söz konusu. Buna göre kripto para biriminde artış devasa miktarda. Haberin ayrıntılarına bir bakalım.

Altcoin için devasa yükseliş

Kriptokoin.com olarak baktığımızda Santiment çok yakın bir zamanda rapor sundu. Buna göre FantasyGold (FGC) olarak bilinen kripto para birimi önemli ölçüde arttı. Neticede bu durum Bitcoin ve altcoin topluluğu içinde bir meraka sebep oldu. Yazıyı yazarken altcoin FantasyGold (FGC) önemli bir getiri sundu. Mayıs ayındaki fiyat artışı gerçekten devasa. Yalnızca son 30 gün içinde FGC yüzde 6.000’lik bir artış kaydetti. Diğer taraftan artış son yedi gün içinde de devam etti. Son yedi gün içinde artış 10x seviyelerinde. Ayrıca fiyat son bir gün içinde %100 artmış durumda. Rakamlar son derece astronomik. Buna göre artış çoğu kimse için sürpriz oluyor. FantasyGold bu artışla birlikte kripto para dünyasında ilk yüz içerisine girdi. Tabi bu durum herkesi hayretler içinde bıraktı.

Altcoin için işlem hacmi de çok iyi. Varlık yükselişine devam ederken 8 dolar seviyesinin hemen aşağısında büyük bir faaliyet var. Birçok yatırımcı yukarı yönlü momentumdan faydalanma isteği içerisinde. Bu nedenle dalgaya veya akıntıya kendini kaptırma gibi bir durum da söz konusu. İşlem hacmi 28 Mayıs’ta devasa seviyelere ulaşmış gibi. Rakam tam olarak 62,4 milyon dolar. Buna göre rakam tüm zamanların en yüksek seviyesi. Şimdi bugün ise dünkü rekorunu aşma yolunda ilerliyor gibi duruyor. Neticede bu durum kripto para fiyatı için daha fazla artış anlamına geliyor.

Sosyal alanda durum

Peki sosyal alanda durum nasıl? Garip bir durum var. Altcoin FantasyGold sosyal alanda çok ses getirmemiş. Yükseliş hafta sonu tatiline denk gelince gözden kaçmış gibi. En çok kazandıranlar listesinde yer alsa da ilgi yok. Bu nedenle altcoin FantasyGold gündeme gelmiyor. Diğer taraftan düşük sosyal hacim, FantasyGold  fiyat artışının uzun sürmesini umanlar tarafından olumlu görülebilir. Ancak böyle bir belirti de yok.

SEC Darbesine Rağmen Bu 5 Altcoin Tahtadan Fırladı!

Ayrıca, FantasyGold’u çevreleyen ağırlıklı duyarlılığı incelerken, şu anda yaygın bir FOMO (Fear Of Missing Out) belirtisinin olmadığını da söyleyelim. Aksine, sosyal duyarlılık Mart sonundan bu yana herhangi bir noktadan daha olumsuz durumda. Bu durum gelişmeleri daha da tuhaf hale sokuyor. Bu durumun nasıl gelişeceği henüz belli değil Bu nedenle altcoin FantasyGold pumpının yakından izlenmesi gerektiği açık. Böyle bir noktada, kaçınılmaz olarak yerel bir tepe oluşacak. Neticede altcoin sahiplerinin kararlılığına meydan okuyacak. Şimdilik, FantasyGold’un nereye gideceğini izleyelim bakalım.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İnanılmaz Artış: Bu Altcoin 70.000x Yaptı!