O Yatırımcı Yeni Bir Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kâr Elde Etti!

O Yatırımcı Yeni Bir Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kâr Elde Etti!
O Yatırımcı Yeni Bir Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kâr Elde Etti!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tecrübeli bir kripto para yatırımcısı, yeni tanıtılan bir altcoin tespit etti. Zira, yaptığı stratejik anlaşmalar sayesinde şaşırtıcı bir şekilde 7 milyon dolar kar elde etti. SatoshiVM’yi (SAVM) satın almak için Banana Gun platformunu kullanan trader, piyasaya önemli bir giriş yaptı. Ardından, 141,66 Ethereum (ETH) tutarında önemli bir başlangıç yatırımıyla dikkatleri üzerine çekti. Ethereum Virtual Machine (EVM) ile uyumlu ve Bitcoin için geliştirilmiş bir program kullandı. Zira program, ZK Rollup çözümü olan SatoshiVM, proje gas ücretleri için Bitcoin’i kullanıyor.

Yatırımcı, altcoin ile stratejik bir yatırım yaptı

Yatırımcı, piyasaya girdikten sonra 277,66 ETH (681.224 dolara eşdeğer) yatırımla katıldı. Dahası, bu parayla 2,61 milyon altcoin SAVM tokenini hemen elde etti. Bu cesur hamle, kazançlı bir girişimin temelini atarak sonraki işlemlere zemin hazırladı. Trader hiç vakit kaybetmedi. SAVM tokenlerini satmaya başladı ve 2,16 milyonu 4,38 milyon dolara başarıyla aktardı. Önemli bir kısmı ayrılmasına rağmen yatırımcı hala dört farklı cüzdana yayılmış 450.000 SAVM tokenını elinde tutuyor.

SatoshiVM’nin token dağıtım modeliyle ilgili duyuruda bulundu. Özellikle Bitcoin Layer2 projeleri için kripto para birimi alanında bir dönüm noktasına işaret ediyor. Bitcoin’in 21 milyon SAVM tokeni sınırını yansıtan bir arz ile dağıtım modeli önemli özelliklere sahiptir. Dengeli ve sağlam bir ekosistem sağlamak için titizlikle hazırlanmıştır. En büyük tahsis olan %36,5, ekosistem gelişimine ayrılmıştır. Zira, altcoin SatoshiVM’nin kullanıcılar ve geliştiriciler için gelişen ve dinamik bir ortam yaratma konusundaki kararlılığını vurgulamaktadır. Bu tahsis yalnızca bir dağıtım olarak görev yapmamakta. Ayrıca, platformun gelecekteki büyümesine, uyarlanabilirliğine ve sürdürülebilirliğine yönelik stratejik bir yatırım olarak da hizmet ediyor.

Token tahsisi dikkat çekiyor

Tokenların önemli bir %30’u likidite tahsisi için ayırmakta. Bu da altcoin SAVM tokenleri için akışkan bir pazarın önemini vurguluyor. Bu, şirketin herhangi bir kripto para biriminin başarısı için çok önemli bir faktör olan istikrarlı ve güvenilir bir ticaret ortamı sağlamaya olan bağlılığının altını çiziyor. Topluluğun ve proje ekibinin katkılarının farkında olan SatoshiVM, tokenların %15’ini katkıda bulunanlara tahsis etti. Bu teşekkür, hem geçmiş çabalar için bir ödül hem de devam eden yenilik ve katılım için bir teşvik görevi görmektedir.

Bu katılımcı tahsisi, projenin uzun vadeli sürdürülebilirliği için gerekli olan işbirliği kültürünü ve ortak başarıyı teşvik eder. Altcoinlerin diğer %15’i, gelecekteki büyüme ve gelişme için zemin hazırlayarak projenin ön yüklemesine adanmakta. Bounce Brand, 10.800 AUCTION tokeninin kayda değer bir artışıyla birlikte SAVM token ihracının başarılı bir şekilde sonuçlandığını duyurdu. Bu başarı, yalnızca bir aşamanın sonuna olmamakta. Ayrıca, aynı zamanda büyüme fırsatları ve potansiyeliyle dolu yeni bir bölümün başlangıcına da işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

O Yatırımcı Yeni Bir Altcoin ile Milyonlarca Dolar Kâr Elde Etti!