Altcoin Kâhini: Bu 2 Coin’de Çok Boğayım! Bitcoin Düşmeyecek

exploding altcoins
exploding altcoins
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto stratejisti ve analisti olan il Capo Of Crypto, birçok kripto para yatırımcısı için zorlu bir haftanın ardından “dibin geldiğine” inanıyor. Kriptokoin.com olarak, analistin altcoin tahminlerinin detaylarını sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

il Capo Of Crypto: Bitcoin’in 38 bin doların altına düşeceğine inanmıyorum

“il Capo Of Crypto” olarak bilinen analist, 165.300 Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC)’in 38.000 dolarlık destek seviyesinin altına düşeceğini düşündüren fiyat kalıplarının geçersiz göründüğünü söylüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

38k geçersiz görünüyor. 39.5k’ya düştü ve daha düşük hedefe ulaşamama, ayıların zayıflığını gösteriyor. Boğalar, negatif fonlarla 44 bini kırma gücünü gösterdi, bu yüzden ben yükselişteyim.

Bitcoin ve Ethereum Balinalarında İlginç Hareketlilik!

il Capo Of Crypto: Bu altcoin için pump geliyor!

Şimdi analist il Capo Of Crypto, bir bütün olarak piyasada “yükselmemek imkansız” diyerek bakışlarını altcoin’lerden kâr etmeye çeviriyor. il Capo Of Crypto özellikle iki altcoin projesini öne çıkarıyor. Birincisi yapay zeka Blockchain projesi Fetch.ai (FET). il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu grafik inanılmaz derecede yükselişte. Yüksek aralığın destek/direnç çevirmesi. Pump geliyor.

il Capo Of Crypto: COTI (COTI) çok boğa görünüyor!

Ayrıca analistin radarında finansal teknoloji (fintech) ödeme çözümleri platformu ve altcoin projesi COTI (COTI) var. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

COTI tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden test ediyor. Başka bir bacak için hazır. İşte COTI’nin daha iyi bir görünümü. Çok boğa…

Bu 27 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler!

İşte il Capo Of Crypto’nun başarılı altcoin ve kripto para tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere 2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü bazı büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Altcoin Kâhini: Bu 2 Coin’de Çok Boğayım! Bitcoin Düşmeyecek