Altcoin Kâhini: Bu 6 Coin, Bitcoin’den Daha İyisini Yapacak!

a person witha coin in hand studying a price chart on a computer screen
a person witha coin in hand studying a price chart on a computer screen
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto stratejisti olan il Capo Of Crypto (CryptoCapo), 6 orta büyüklükteki altcoin projesinin önümüzdeki aylarda Bitcoin’den (BTC) daha parlak olacağını söylüyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

il Capo Of Crypto: Cardano’dan (ADA) büyük hamleler bekliyorum!

Sektörde “il Capo Of Crypto” olarak bilinen kripto analisti, 173.000 Twitter takipçisine, akıllı sözleşme platformu Cardano‘dan (ADA) büyük hamleler beklediğini söylüyor. ADA şu anda 2,28 dolardan işlem görüyor, Çarşamba günü 2,13 dolardan geri döndükten sonra neredeyse bir hafta öncesiyle aynı. Analizlerinin çoğu için Elliot Wave teorisini kullanan il Capo Of Crypto, ADA ve bir dizi ek kripto paranın yeni bir altcoin sezonunun başında göründüğünü söylüyor.

Milyonluk Aboneli Analist, 2 Altcoin'i Seçti: 4x Yapıp Top 10'a Girebilir!

Elliot Wave teorisi, grafiklerde dalgalar halinde görünen toplu yatırımcı psikolojisini tanımlayarak gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeyi amaçlayan bir teknik analiz şeklidir. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ALTPERP yükseliş trendi de sağlam. Ayrıca, minimum uzantısı çok yüksek olan potansiyel bir cup and handle modeli oluşturuyor. Belki de w3 burada başlıyor çünkü birçok altcoin w3’üne başlıyor.

il Capo Of Crypto: Bu 3 altcoin, güçlü görünüyor!

il Capo Of Crypto ayrıca önümüzdeki haftalarda ve aylarda BTC’den daha iyi performans göstermesini beklediği Syntropy ekosisteminin yerel tokeni olan NOIA’a bakıyor. Syntropy, şifreleme ve optimize edilmiş performans yoluyla interneti iyileştirmeyi amaçlayan açık kaynaklı bir protokoldür. CoinGecko’ya göre NOIA, geçtiğimiz haftaya göre %14 artışla yazı yazılırken 0,40 dolar olarak fiyatlandı.

Analistin listesinde bir sonraki sırada, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmalarına ve ağ bağlantılı veri yapısı protokolü Trustchain’i kullanarak her türlü para birimini dijitalleştirmelerine olanak tanıyan kurumsal düzeyde bir platform olan COTI yer alıyor.  Sıradaki, merkezi olmayan makine öğrenimi ağı Fetch.ai. 

Coinbase, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Sert Yükseldi

Analist, bu 2 altcoin projesinde de ralli bekliyor

The Sandbox olarak bilinen Ethereum tabanlı sanal dünya, analistin Bitcoin’i geçmeye hazır görünen altcoin projeleri listesinde de yer alıyor. Platformun yerel tokeni SAND, kullanıcıların oyun deneyimlerinden para kazanmalarını sağlamak için tasarlandı. Analistin listesinin sonuncusu eSports ve Blockchain tabanlı video eğlence protokolü Verasity. 

Yerel tokeni VRA, son 24 saatte %30’luk bir artış da dahil olmak üzere geçen hafta %60 artışla 0,05 dolara kadar yükseldi. Analist, uzun bir mesaj dizisinde neden yeni bir altcoin sezonu öngördüğünü açıklıyor. Analist, Bitcoin’in altı hanelere gittiğini söylüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Boğa piyasaları sırasında para Bitcoin’den altcoin’lere akma eğilimindedir, çünkü insanlar açgözlüdür ve her zaman daha fazla kar ister. Şimdi Bitcoin yükseliş senaryosunu onaylıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde 100 bin dolar ve daha yüksek hedeflerin gerçekleşmesi muhtemel. Bu, insanların rahat etmesi ve altcoinler üzerinde spekülasyon yapmaya başlaması için mükemmel bir senaryo oluşturacak.

İşte il Capo Of Crypto’nun başarılı altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi.

Bu Altcoin’in CEO’su Kayboldu: Twitter Hesabını Sildi!

il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü bazı büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor. Ayrıca il Capo Of Crypto, Ağustos ayında yayınladığı bir tahminde Cardano’nun boğa döngüsüne devam etmeden önce 1,90 dolara kadar düşeceğini doğru bir şekilde tahmin etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Altcoin Kâhini: Bu 6 Coin, Bitcoin’den Daha İyisini Yapacak!