Altcoin Kâhini “Destansı ADA, BTC ve Altcoin” Tahminlerini Açıkladı!

bitwala
bitwala
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üst düzey kripto analisti il Capo Of Crypto (Crypto Capo), altcoin piyasasının güçlü işaretler gösterdiğini belirtiyor. Ayrıca analist, büyük bir Cardano (ADA) dalgalanması öngörüyor. Analistin tahminlerine detaylı bakalım…

il Capo Of Crypto:  Cardano 10 dolara bakıyor!

Sektörde “il Capo Of Crypto” olarak bilinen analist, 167.100 takipçisine, Cardano‘nun zaten dibe vurduğuna ve yeni bir yükseliş trendini ateşlemeye hazır olduğuna inandığını söylüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA dip 1,90 dolardı. Şimdi 10 dolara kadar. ADA’da long ve güçlü…

Coinbase'i Bile Geçti: Bu Altcoin Çin Etkisiyle Rekor Kırdı!

il Capo Of Crypto, Ağustos ayında yayınladığı ve Cardano’nun boğa döngüsüne devam etmeden önce 1,90 dolara kadar düşeceğini doğru bir şekilde tahmin ettiği bir tweet’e atıfta bulunuyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burası ağır görünüyor. 1.85-1.90 dolara potansiyel düzeltme. Makro görünüm yükselişte ve muhtemelen bu yıl 10 dolar veya daha yüksek seviyelere çıkacak.

il Capo Of Crypto: Ekim-Aralık özellikle altcoin projeleri için destansı olacak

Kripto analisti, dalgalar halinde ortaya çıkma eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini kullanıyor.

 il Capo Of Crypto’nun grafiğine göre, Cardano’nun 1,90 dolara düşmesi, ADA’nın düzeltme aşamasının sonunu ve yeni bir yükseliş dalgasının başlangıcını işaret ediyor. il Capo Of Crypto, tüm kripto piyasasının önümüzdeki aylarda toparlanacağına inandığı için altcoinler konusunda da yükselişte. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tekrar ediyorum: Bu sadece ortadaki gürültü. 30.000-50.000 dolar BTC’de muazzam bir birikim aralığıdır. 42.000 dolar, 40.000 dolar veya 38.000 dolar değerindeki düzeltmeler hediyedir. Al onları. Ekim-Aralık özellikle altcoin projeleri için destansı olacak.

il Capo Of Crypto: Altcoin projelerinde yükselişe geçmemek imkansız! BTC dibe vurdu

Altcoinler hakkındaki görüşünü desteklemek için il Capo Of Crypto, Bitcoin ve diğer büyük kripto paralar hariç ilk 125 kripto para biriminin toplam piyasa değerini gösteren DİĞERLERİ tablosuna bakıyor. il Capo Of Crypto’ya göre, DİĞERLERİ grafiği, 235 milyar dolar civarındaki alanı destek olarak başarıyla yeniden test ettikten sonra yükselişte görünüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin projelerinde yükselişe geçmemek imkansız.

Bitcoin, DOGE ve ETH'de Bu Seviyeler Geliyor!

il Capo Of Crypto, Bitcoin’e gelince, alıcılardan gelen tekliflerle dolu olduğunu söylediği sipariş defterlerine baktıktan sonra kripto kralının dibe vurduğuna inanıyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu bir dip gibi görünüyor. Büyük talep ve yukarıda arz yok. Pompa geliyor.

İşte il Capo Of Crypto’nun başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü bazı büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor. Ayrıca il Capo Of Crypto, Ağustos ayında yayınladığı bir tahminde Cardano’nun boğa döngüsüne devam etmeden önce 1,90 dolara kadar düşeceğini doğru bir şekilde tahmin etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Altcoin Kâhini “Destansı ADA, BTC ve Altcoin” Tahminlerini Açıkladı!