Sıcak Gelişme! Bu Altcoin Kritik Duyuru Sonrası Sert Yükseldi

Bu Altcoin Kritik Duyuru Sonrası Sert Yükseldi
Bu Altcoin Kritik Duyuru Sonrası Sert Yükseldi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyasında bugün önemli gelişmelerden bir tanesini altcoin Galxe’nin duyurusu oluşturuyor. Buna göre Galxe 2.0, gelişmiş kullanıcı deneyimi ile web3’te devrim yaratıyor. Ayrıca Galxe için kilometre taşlarında kuantum sıçramasına yol açıyor. Detaylara bakalım.

Altcoin GAL için önemli gelişme

Geçtiğimiz iki yıl boyunca altcoin projesi Galxe, X’te etkileyici 1 milyon takipçiye ulaştı. Ayrıca 12 milyon benzersiz cüzdan adresinden oluşan bir ağa sahip. Diğer taraftan 100 milyon kimlik bilgisi vererek çok sayıda kilometre taşına ulaştı. Bu muazzam rakamlar çok önemli bir soruyu ateşledi: Bir sonraki milyar kullanıcıyı Web3’e dahil etme yolculuğumuzda bir sonraki adım ne olacak?

Türklerin Sepetindeki Bu Altcoin Fırladı! Arka Planda Ne Var?

Bu soruya verilecek olan yanıt kuşkusuz “kullanıcı deneyimi”. Bugün proje ekibi, bir yıllık aralıksız özveri ve yenilikçi ruhun doruk noktasını temsil eden Galxe 2.0’ı tanıttı. Bu önemli güncelleme Web3’te yeni standartlar belirliyor. Diğer taraftan en üst düzeyde kullanıcı deneyimi sunmak üzere tasarlanıyor. Galxe 2.0, Galxe Mobil Uygulaması, Smart Balance, Web3 Score, Telegram & Discord Bot v2 ve Galxe ID güncellemeleri dahil olmak üzere çığır açan bir dizi özellik sunuyor. Özellikle altcoin GAL bu heyecan verici yeni Galxe 2.0 özelliklerinin birçoğu için temel dayanak noktası olarak önemli bir rol oynayacak.

Üç bölümlü bir yolculuk: Topluluk büyümesini beslemek

Altcoin projesi bu üç bölümlük seride, hem sadık topluluğu hem de geliştiricileri için titizlikle hazırlanmış bir dizi iyileştirmeyi tanıtıyor. Ayrıca bu yenilikler stratejik olarak topluluğun büyümesini teşvik etmeyi ve beslemeyi amaçlıyor. Altcoin Galxe evriminin bu yeni bölümüne girerken, herkesi bu yolculuğa çıkmaya davet ediyor.

Galxe 2.0, kullanıcıların Web3‘ten neler bekleyebileceğini yeniden tanımlamayı vaat ediyor. Ayrıca benzeri görülmemiş olanaklar ve deneyimler dünyasıyla tanıştırmak hedefinde.

Duyurunun ardından Altcoin fiyatında artış

Kripto para projelerinde her bir güncellemenin kuşkusuz projenin tokeni için önemli yansımaları oluyor. Buna göre projenin tokeni olan altcoin GAL için de bu durum geçerli. Buna göre fiyatta %13’lük bir artış söz konusu. Yazıyı yazarken altcoin GAL 1,40 dolardan işlem görüyor. Duyuru henüz taze olduğu için fiyata da bir miktar yansıma var.

Diğer taraftan gelişmenin ilerleyen saatlerde nasıl etki edeceği merak konusu. Fiyat yönelik dikkat çekici bir artışın beraberinde gelmesi söz konusu. Kriptokoin.com olarak baktığımızda projenin yeni aşamasının temmeleri daha da güçlendirmesi söz konusu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Sıcak Gelişme! Bu Altcoin Kritik Duyuru Sonrası Sert Yükseldi