Altcoin’de Yaşanan Ralli Sonrası Ekip Satışa Başladı

Altcoin LOOM'da Yaşanan Ralli Sonrası Ekip Satışa Başladı
Altcoin LOOM'da Yaşanan Ralli Sonrası Ekip Satışa Başladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve altcoin dünyasında son zamanlarda az yaşanan ralliler sonrası bazı hareketler dikkat çekiyor. Özellikle hareketler projelerin ekibinden olunca bu durum direk olarak bize yansıyor. Zincir faaliyetleri takip edildiği için bu hareketlerin zaten gözden kaçması da imkansız. Son zamanlarda yaşanan bir hamle ise altcoin LOOM ekibinden gelmiş durumda. Hamlenin zamanlaması çok da ilginç değil. Çünkü LOOM önemli ölçüde fiyat artışı yaşamış bir kripto para birimi.

Altcoin LOOM satışı dikkat çekti

Son zamanlarda kripto dünyasında ilgi odağı olan kripto para birimi LOOM, dikkat çekici fiyat artışlarıyla yatırımcıların dikkatini çekti. Geçtiğimiz ay LOOM yedi kat artarak kripto piyasasının en kazançlı varlıklarından biri haline geldi. Diğer taraftan altcoin LOOM kriptokoin.com olarak sabah belirttiğimiz üzere eleştirilerin de odağına yerleşmişti. Buna göre Chiliz’in kurucusu Alexandre Dreyfus altcoin LOOM’u hedef alan açıklamalar yapmıştı. Ancak eleştirilere rağmen, LOOM’un yükselişi Loom Network’ün popülaritesinin artmaya devam ettiğini gördü.

Tam da bu artışın meydan geldiği bir zaman diliminde altcoin LOOM ekibinin hamlesi dikkat çekti. Buna göre Loom Network ekibi LOOM’u satmaya başladı. Böylelikle LOOM son günlerde dramatik dalgalanmalar yaşarken, bugün itibariyle Loom Network ekibinden gelen satışlarla karşı karşıya kaldı. Tanınmış bir veri sağlayıcısı olan The Data Nerd bu bilgiyi X sayfasından paylaştı. Yaptığı açıklamada iki saat öncesine işaret ederek Loom Network ekibiyle ilişkili 0x07F cüzdanına vurgu yapıyor. Buna göre ilgili cüzdanın Binance borsasına 7,154 milyon adet LOOM token yatırdığına dikkat çekiyor. Buna göre yatırılan miktarın rakamsal karşılığı tam olarak 2,03 milyon değerinde

Satış sonrası fiyat ne oldu?

Loom Network ekibi önümüzdeki günlerde LOOM’u elden çıkarmaya devam ederse, bu sevilen altcoin’de önemli düşüşlere yol açabilir. Yatırımcılar şimdi bu satışların altcoin LOOM’un çarpıcı fiyat yörüngesini etkileyip etkilemeyeceğini merakla izliyor. LOOM’un dikkat çekici yükselişi, onu kripto para sektöründe sıcak bir konu haline getirdi. Eleştirilere ya da ekip satışlarına karşı bağışık olmasa da LOOM dikkat çekiyor. Diğer taraftan, bu altcoinin yolculuğunun onları nereye götüreceğini görmek isteyen yatırımcılar için bir odak noktası olmaya devam ediyor.

Loom Network Nedir? LOOM Ne İşe Yarar?

Altcoin LOOM’un satış sonrası fiyatına baktığımızda şu anda 0,26 dolar seviyesinden işlem gördüğünü görüyoruz. Buna göre LOOM’un 24 saatlik zaman diliminde yükselişi %23 seviyelerinde yer alıyor. Bakalım ilerleyen zaman dilimlerinde fiyat hareketi nasıl şekillenecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Altcoin’de Yaşanan Ralli Sonrası Ekip Satışa Başladı