Ünlü Analist: Bu Altcoin’i Almak İçin Uygun Zamanda Değiliz

Ünlü Analist Altcoin LUNC Almak İçin Uygun Zamanda Değiliz
Ünlü Analist Altcoin LUNC Almak İçin Uygun Zamanda Değiliz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve altcoin dünyasında Terra Luna Classic değerlendirmeleriyle tanıdığımız analist Classy Crypto’dan yeni açıklamalar var. Classy Crypto’ya göre, LUNC’u satın almak için doğru zamanda değiliz. Classy Crypto, LUNC’un mevcut durumunun çok endişe verici olduğunu düşünüyor. Diğer taraftan bir cüzdanı kara listeye almak, merkezi olmayan bir ekosistemde ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Analistin değerlendirmelerine bir bakalım.

Altcoin LUNC satın alınmalı mı?

YouTube’da ünlü bir Terra Luna Classic analisti olan Classy Crypto’ya göre, Terra Classic’in yerel tokeni olan LUNC’u satın almak için doğru zaman değil. Classy Crypto, bunun nedeninin altcoin LUNC’un mevcut durumunun çok endişe verici olması olduğunu belirtti. LUNC analisti, LUNC topluluğunda çekişme kazanan birkaç teklif gözlemledi. Ayrıca bunlardan biri yakın zamanda bir cüzdanı kara listeye aldı. Classy Crypto, merkezi olmayan bir ekosistemde bir cüzdanı kara listeye almanın ciddi olduğunu düşünüyor. Bunu Pandora’nın kutusunu açmaya benzetiyor. Ayrıca bu da diğer birkaç cüzdanın kara listeye alınmasına yol açabiliyor.

Terra Luna Classic (LUNC) Explodes Over 82% After Binance Implements New  Fee Burn System - The Daily Hodl

Ünlü analist, topluluğun daha kritik anlarda bu tür önlemler almasa bile cüzdanları kara listeye alma önerisini memnuniyetle karşılama kararını sorguladı. Özellikle Terra Luna Classic’in saldırıya uğradığı zaman, milyonlarca doları kurtarmak için cüzdanların kara listeye alınabileceği bir zaman olarak bahsetti. Bunun yerine, cüzdan kara listeye alma şimdi daha az kritik bir dönemde gerçekleşiyor. Ayrıca altcoin LUNC kullanıcılarını endişelendiriyor.

Son teklif ne anlama geliyor?

Classy Crypto’ya göre, son teklif 800 milyon USTC tokeninin yakılmasına yol açacak. Analist, toplam 9,7 milyar token arzıyla, bunun 800 milyonunun yakılmasının büyük bir mesele olmadığı düşüncesinde. Bunun altcoin USTC’nin genel değerini önemli ölçüde etkilemesini beklemiyor. Ayrıca altcoin Terra Luna Classic’in Oracle havuzuyla ilgili acil sorununu çözmüyor.

Classy Crypto, altcoin LUNC doğrulayıcılarının Oracle havuzu aracılığıyla finanse edildiğini açıkladı. Ayrıca Terra Classic ağına fiyat beslemesi sağlayan şey bu. Diğer taraftan doğrulayıcılar için bir yaşam kaynağı. Oracle havuzunun sürekli olarak tükenmesinden endişe duyuyor. Ayrıca bunu Terra Luna Classic için çok önemli bir sorun ve vokal olmasının nedeni olarak görüyor.

Analistin açıklaması dikkat çekiyor

Altcoin LUNC analistinin açıklaması blockchain ekosisteminin kritik bir yönünün altını çiziyor. Kripto dünyasında tokenlerin kasıtlı olarak yok edildiği ya da “yakıldığı” popüler bir fenomen olan yakma hareketinin ivmesini kaybettiğini vurguluyor. Bu düşüş, blockchain’de önemli gelişmelerin olmamasına bağlanıyor.

Expert Sees 400% Jump For Terra Classic LUNC Price; Timeframe

Kriptokoin.com olarak baktığımızda sürekli yenilik ve iyileştirmeler olmadan, blockchain’deki kaynaklar deflasyonist hale gelebiliyor. Ayrıca bu da zaman içinde ağa verilen desteğin azalmasına yol açabiliyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda analist, teknolojik ilerleme ile blockchain finansmanının sürdürülebilirliği arasındaki hayati bağlantıyı vurguluyor. Böylece hızla gelişen altcoin alanında durgunlukla ilişkili risklere ışık tutuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Ünlü Analist: Bu Altcoin’i Almak İçin Uygun Zamanda Değiliz