Ünlü Şirket Bu Altcoin’de Kritik Hamleyi Yaptı! Fiyat Fırladı

Ünlü Şirket Altcoin ORBS'ta Kritik Hamleyi Yaptı! Fiyat Fırladı
Ünlü Şirket Altcoin ORBS'ta Kritik Hamleyi Yaptı! Fiyat Fırladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve altcoin dünyasında artık hemen her gün ismini duyduğumuz bir şirket oldu DWF Labs. Önemli hamleleri var çünkü. Son stratejik hamlesi beraberinde piyasa dalgalanmasını da getirdi. Bir kripto para biriminin fiyatında önemli ölçüde artışa neden oldu. Detaylara bakalım.

DWF Labs’ın altcoin ORBS ile ilgili kayda değer faaliyetleri

On-chain analiz platformu Lookonchain kısa süre önce Twitter’da altcoin Orbs (ORBS) ile ilgili önemli bir veri paylaştı. Buna göre piyasa yapıcı DWF Labs’ın faaliyetlerine dikkat çeken ilgi çekici bir güncelleme yaptı. Başlangıçta, DWF Labs’ın Güney Kore’nin en önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinone’a 48.000 dolara eşdeğer 1,9 milyon ORBS tutarında önemli miktarda para yatırdığı ortaya çıktı. Bu hareketler, DWF Labs’ın o dönemde 3,48 milyon dolar değerinde 138 milyon ORBS’ye sahip olduğunu gösteriyordu.

Ancak DWF Labs bununla da kalmadı. Buna göre Güney Kore’nin bir başka tanınmış kripto para borsası olan Bithumb’a 1,3 milyon dolar değerinde 50 milyon altcoin ORBS daha yatırarak stratejik işlemlerine devam etti. Bu önemli işlemler, kripto topluluğunda DWF Labs’in amaçları hakkında soru işaretleri yarattı. Ayrıca merak da uyandırdı. Mevduatlar, DWF Labs’in likidite sağlamak için bir piyasa yapıcı olarak hareket ediyor olabileceğine işaret ediyor. Diğer taraftan DWF Labs gibi piyasa yapıcıların eylemleriyle çeşitli altcoinlerin fiyat hareketlerini etkileyebileceğini belirtmek gerekiyor.

Piyasa tepkisi ve ORBS fiyat hareketi

DWF Labs’ın eylemlerinin ORBS üzerindeki etkisi fark edilmedi. Altcoin ORBS, bu stratejik transferlerden sonra fiyatı %32 arttı. Buna göre 0,02505 dolardan 0,03300 dolara yükselerek kayda değer bir artış yaşadı. Bu yazıyı yazarken ORBS fiyatı DWF Labs’in faaliyetlerini ve kripto para piyasası üzerindeki potansiyel etkilerini çevreleyen devam eden ilgi ve entrikayı yansıtıyor. Buna göre 0,03074 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

altcoin

Kriptokoin.com olarak baktığımızda DWF Labs gibi piyasa yapıcıların altcoin alanındaki stratejik hamleleri dikkat çekiyor. Ayrıca piyasa üzerinde önemli bir dalgalanma etkisi yaratabiliyor. Likidite sağlamada hayati bir rol oynuyorlar. Ancak eylemleri çeşitli kripto para birimlerinin fiyatlarında dalgalanmalar yaratabiliyor. Kripto topluluğu, piyasanın dinamiklerine bakıyor. Ayrıca fiyat hareketlerinin arkasındaki itici güçleri anlamak için bu tür faaliyetleri yakından izlemeye devam ediyor. DWF Labs’ın ORBS üzerindeki son işlemleri, piyasa yapıcıların kripto ortamını nasıl etkileyebileceğinin bir örneği. Diğer taraftan hem traderların hem de yatırımcıların gelecekteki gelişmeleri yakından izlemesini sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Ünlü Şirket Bu Altcoin’de Kritik Hamleyi Yaptı! Fiyat Fırladı