Toyota’dan Önemli Duyuru: Bu Altcoin Seçildi!

Toyota'dan Önemli Duyuru Bu Altcoin Seçildi!
Toyota'dan Önemli Duyuru Bu Altcoin Seçildi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Toyota Gazoo Racing’in Kuzey Amerika yarış serisi Toyota GR Cup’tan haber var. Buna göre artık altcoin Polygon blockchain’de dijital kupalar verecek. Ayrıca sürücü performanslarını kaydedecek. Yeni on-chain ödül sistemi, podyumu bitirenler için dijital kupalar içerecek. Ayrıca sürücülerin başarılarının hayranlarıyla paylaşabilecekleri kalıcı bir dijital kayıt sağlayacak. Amaç, taraftar etkileşimini artırmak ve yarış severleri Toyota’nın ortaklarıyla tanıştırmak. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin Polygon seçildi

Toyota GR Cup, yarış kazananlarına altcoin Polygon blockchain üzerinde dijital kupalar verecek. Toyota, blockchain teknolojisini kurumsal ve gelişimsel ekosistemlerine entegre etmek için devam eden araştırmalarını sürdürüyor. Bir basın açıklamasına göre, yeni on chain ödül sisteminin boyutlarına yer veriliyor. Buna göre, podyumu bitirenler (bir yarışta birinci, ikinci veya üçüncü olan sürücüler) için dijital kupalar içerecek. Defter girişleri ayrıca yarış ve sürücünün performansı hakkında istatistikler de içerecek.

Toyota Racing Development (TRD) ticari direktörü Jack Irving altcoin seçimi hakkında bir açıklama yapıyor. Buna göre, programın amacı sürücülerin başarılarını blockchaine aktarmak. Ayrıca hayranların onlarla etkileşime geçebilmesini sağlamak.

Toyota’nın Gazoo Racing ligi

Toyota’nın Gazoo Racing ligi ve GR Cup, hayranlara yönelik bir dizi etkinlik olarak tasarlandı. Günümüzün en popüler yarış video oyunlarının çoğunun oynanışına çok benzer şekilde, gerçek dünyadaki GR Cup sürücülerinin tümü, yalnızca fabrikada mevcut olan seçeneklere sahip stok bir araçla (bu durumda bir Toyota GR86 ile) başlıyor. Altcoin seçimi ise MATIC için değerli.

Sürücünün aracı daha sonra bir TRD garajına gönderiliyor. “Gazoo” terimi “garaj” anlamına geliyor. Burada resmi Toyota yarış ekipmanları ile donatılıyor. Bu sayede yarış başladığında sürücüler eşit şartlara sahip oluyor, çünkü donanımları tüm aşamlarda standart hale getirilmiş oluyor.  Toyota, blockchain teknolojilerini araştırmak ve geliştirmek için bir ortaklıkta R3 Konsorsiyumuna katıldığı yıl olan 2016 yılından beri blockchain alanında yer alıyor. Şirket daha sonra 2019 yılında Toyota Blockchain Lab’ı kurdu. Şimdi ise altcoin MATIC seçimi gündemde.

NFT koleksiyonu gelecek mi?

Hayranların dijital kupalarla doğrudan etkileşime girip giremeyeceği belli değil. Ayrıca şirketin herhangi bir dijital koleksiyon ürünü basmayı planlayıp planlamadığı şu anda belirsizliğini koruyor. Böyle bir durumda altcoin MATIC ile yola devam etmek de mümkün.

Basın açıklamasına göre, sürücüler etkinliklerden önce ve sonra önceki başarılarına “hızlı ve kolay” bir şekilde erişebilecekler. Kriptokoin.com olarak baktığımızda serinin bir sonraki yarışları 4-6 Ağustos tarihleri arasında Nashville, Tennessee’deki Big Machine Music City Grand Prix’sinde gerçekleşecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Toyota’dan Önemli Duyuru: Bu Altcoin Seçildi!