Türklerin Sepetindeki Altcoin’e Yatırım Yağmuru!

Türklerin Sepetindeki Altcoin Projesine Yatırım Yağmuru!
Türklerin Sepetindeki Altcoin Projesine Yatırım Yağmuru!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’deki yatırımcıların odağında olan altcoin Floki Inu için kritik gelişmeler dikkat çekti. Bir Floki geliştiricisi, DWF Labs’ın meme coinin büyüyen ekosistemini desteklemek için 12 milyon dolar değerinde Floki tokenı satın alacağını söyledi. Satın alma, Şubat ayının 10 milyon dolar değerinde FLOKI tokeni satın alma taahhüdünün ardından geldi. Üstelik bu, o dönemde %50 fiyat artışına katkıda bulundu.

Altcoin FLOKI, DWF’den yatırım aldı

Floki Inu (FLOKI), hem popüler bir meme coini hem de gelişen bir fayda tokenı olarak dikkat çekiyor. Zira kripto para piyasasında yükselişine devam ediyor. Bu yükselişi destekleyen önemli gelişmelerden biri ise önde gelen piyasa yapıcı DWF Labs’ın 12 milyon dolarlık FLOKI token yatırımı oldu. DWF Labs ile daha önce Mayıs 2023’te kurulan ortaklığın meyvesi olarak görülen bu yatırım, kritik. Zira Floki ekosisteminin güçlenmesine önemli katkı sağlayacak. Yatırımın bir kısmı piyasadan direkt olarak satın alınacak tokenlerden, kalan kısım ise Floki hazinesinden aktarılacak.

NOT Coin ve Bu 2’si, Haftanın Kazananları Oldu! Bu 3’ü ise Kaybeden!

Bu yatırımın zamanlaması da oldukça anlamlı. Şubat 2024’te DWF Labs, 10 milyon dolarlık FLOKI token satın alacağını duyurmuştu. Bu duyuru sonrasında FLOKI fiyatı bir hafta içinde %50 oranında artmıştı. Bu durum, DWF Labs’ın yatırımlarının yatırımcı sentimentini olumlu yönde etkilediğini gösteriyor. Floki ekibi ise yatırımın sadece kısa vadeli kazançlardan ibaret olmadığını, uzun vadeli planlarını desteklediğini vurguluyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere FLOKI, Türkiye’de de büyük dikkat çeken bir coin.

Floki, Valhalla üzerinde çalışıyor

Floki’nin amiral gemisi niteliğindeki ürünü olan Valhalla metaverse oyununun ana ağ versiyonu bu yılın ilerleyen dönemlerinde piyasaya girecek. Bu duyuru, oyun meraklısı yatırımcıların ilgisini çekecek önemli bir gelişme. Bununla birlikte Floki, yatırımcılarına sadece metaverse oyunu sunmayacak. Floki Yatırım Botu ve Floki Merkeziyetsiz Alan Adı üzerine çalışmakta. Ayrıca Website Servisi gibi çeşitli ürünleri de yakın zamanda kullanıma sunulmakta. DWF Labs’ın yatırımı, bu girişimlerin büyümesini ve gerekli likiditeyi sağlamasında kritik bir rol oynayacak.

Floki’nin yükselişi sadece yatırımlarla sınırlı değil. Son 24 saat içinde FLOKI fiyatı %8 değer kazandı. Üstelik bu artış genel kripto piyasasının ortalamasının üzerinde gerçekleşti. Bu durum, yatırımcıların Floki’ye olan güveninin arttığını gösteren önemli bir sinyal. Floki’nin geçmişine baktığımızda ise Haziran 2021’de Elon Musk’ın Shiba Inu cinsi köpeğine Floki adını vermesiyle piyasaya sürüldüğünü görüyoruz. CoinGecko verilerine göre şu anda 2,5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan FLOKI, dikkat çekyior. Özellikle, hem popüleritesini koruyor hem de fayda tokenı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Floki’nin önümüzdeki dönemde nasıl bir performans sergileyeceğini kestirmek zor olsa da DWF Labs’ın yatırımı, metaverse oyunu Valhalla ve diğer fayda ürünleri, projenin geleceğine dair olumlu beklentileri artırıyor. Floki’yi yakından takip eden yatırımcılar, bu gelişmeleri yakından takip ederek yatırım kararlarını bu bilgilere göre şekillendirmek isteyeceklerdir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Türklerin Sepetindeki Altcoin’e Yatırım Yağmuru!