Türklerin 2 Favori Altcoin’inden Heyecanlandıran Duyuru!

Altcoin Projelerinden Heyecanlandıran Duyuru
Altcoin Projelerinden Heyecanlandıran Duyuru
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz saatlerde, Türk yatırımcıların yakından takip ettiği 2 altcoin projesinden önemli haberler geldi. Duyurular, bir stablecoin projesini ve bir lansmanı içeriyor.

DeFi altcoin Aave, yeni bir stablecoin projesine hazırlanıyor

Aave’nin arkasındaki şirket Aave Companies, Aave yönetiminde oylanmak üzere bir bir stablecoin önerdi. GHO adı stablecoin, şu anda tartışamaya açık ve uygulanması için bir yönetim kurulundan geçmesi gerekiyor. GHO, Ethereum tabanlı stablecoin DAI’den farklı mekaniklere sahip olacak. Ayrıca, Aave kullanıcıları, teminat olarak sağladıkları AAVE üzerinden stablecoin oluşturabilecekler.

Altcoin Projelerinden Heyecanlandıran Duyuru

GHO, DAI’den hangi özellikleriyle ayrılıyor?

Aave’nin kurucusu Stani Kulechov, GHO stablecoin önerisi hakkında Twitter’dan şunları söylüyor:

GHO, Ethereum tabanlı varlıklar tarafından güvence altına alınacak olsa da, GHO’nun ana vizyonu, ikinci katmanlar aracılığıyla internet üzerinden ve yerinde gerçek yaşam ödeme fırsatlarını çözmek için organik benimsemeyi sürdürmektir.

STEPN ve APE Realm duyurusu

Bugün, Web3 projesi STEPN, Medium’dan APE Realm‘i resmen duyurdu. Blogda yer verilen ayrıntılara göre:

APE Realm ile, STEPN’in kişiselleştirilmiş olanaklarını keşfetmek için markaların ve yeni toplulukların unsurlarını birleştiriyoruz. Bu, Web2 ve Web3 arasında köprü olma ve sonraki 100 milyon kullanıcıyı Web3’e getirme misyonumuzla uyumludur.

APE Realm nedir? Altcoin piyasası için neden önemli?

Realm “Bölge”, Steph’in bir çatalına ev sahipliği yapan bir sunucudur. Farklı kullanıcılar aynı oyunu farklı bölgelerde oynar. Bugün yapılan duyuru, APE (insansı maymun) temalı bir Stepn diyarıyla ilgili. Altcoin projesi, üçüncü bölge olarak Ethereum ağını tercih etti ve buraya APE Realm adını verdi. Bu Bölge, modayı ve diğer NFT toplulukları için ayrılıyor. Ethereum ağını tercih etmelerinin nedeni ağın popülerliği ve merkezi olmayan bir Sanal Makine sağlaması. Şu anda Ethereum üzerinde çalışan yaklaşık 3.000 merkezi olmayan uygulama var.

APE Realm ile ilgili makalede şunlar yer alıyor:

Kapsayıcılık konusuna odaklanmak istiyoruz. APE Realm söz konusu olduğunda, STEPN ekibinin daha fazla Web3 kullanıcısını topluluğumuzla uyumlu hale getirmeye yönelik bir girişimidir. Şu anda, BAYC’lerin sahipleri ile STEPN topluluğu üyeleri arasında çok az örtüşme var. Kullanıcı tabanının genişletilmesi de mevcut tüm kullanıcılar için net bir şekilde iyidir.

Son olarak, topluluğa yeni kullanıcıların katılması, özellikle GMT tüm alanlarda kullanıldığından, yalnızca belirli bir alandan ziyade tüm oyun için her zaman olumlu olacak. Bunun ötesinde, önümüzdeki 6 ay içinde DOOAR ve diğer potansiyel ürünlerde GMT kullanımının hayata geçmesi planlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Türklerin 2 Favori Altcoin’inden Heyecanlandıran Duyuru!