Reklamı kapat

Türklerin 2 Favori Altcoin’inden Heyecanlandıran Duyuru!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 7 Temmuz 2022
0 görüntülenme
Altcoin Projelerinden Heyecanlandıran Duyuru

Geçtiğimiz saatlerde, Türk yatırımcıların yakından takip ettiği 2 altcoin projesinden önemli haberler geldi. Duyurular, bir stablecoin projesini ve bir lansmanı içeriyor.

DeFi altcoin Aave, yeni bir stablecoin projesine hazırlanıyor

Aave’nin arkasındaki şirket Aave Companies, Aave yönetiminde oylanmak üzere bir bir stablecoin önerdi. GHO adı stablecoin, şu anda tartışamaya açık ve uygulanması için bir yönetim kurulundan geçmesi gerekiyor. GHO, Ethereum tabanlı stablecoin DAI’den farklı mekaniklere sahip olacak. Ayrıca, Aave kullanıcıları, teminat olarak sağladıkları AAVE üzerinden stablecoin oluşturabilecekler.

Altcoin Projelerinden Heyecanlandıran Duyuru

GHO, DAI’den hangi özellikleriyle ayrılıyor?

Aave’nin kurucusu Stani Kulechov, GHO stablecoin önerisi hakkında Twitter’dan şunları söylüyor:

GHO, Ethereum tabanlı varlıklar tarafından güvence altına alınacak olsa da, GHO’nun ana vizyonu, ikinci katmanlar aracılığıyla internet üzerinden ve yerinde gerçek yaşam ödeme fırsatlarını çözmek için organik benimsemeyi sürdürmektir.

STEPN ve APE Realm duyurusu

Bugün, Web3 projesi STEPN, Medium’dan APE Realm‘i resmen duyurdu. Blogda yer verilen ayrıntılara göre:

APE Realm ile, STEPN’in kişiselleştirilmiş olanaklarını keşfetmek için markaların ve yeni toplulukların unsurlarını birleştiriyoruz. Bu, Web2 ve Web3 arasında köprü olma ve sonraki 100 milyon kullanıcıyı Web3’e getirme misyonumuzla uyumludur.

APE Realm nedir? Altcoin piyasası için neden önemli?

Realm “Bölge”, Steph’in bir çatalına ev sahipliği yapan bir sunucudur. Farklı kullanıcılar aynı oyunu farklı bölgelerde oynar. Bugün yapılan duyuru, APE (insansı maymun) temalı bir Stepn diyarıyla ilgili. Altcoin projesi, üçüncü bölge olarak Ethereum ağını tercih etti ve buraya APE Realm adını verdi. Bu Bölge, modayı ve diğer NFT toplulukları için ayrılıyor. Ethereum ağını tercih etmelerinin nedeni ağın popülerliği ve merkezi olmayan bir Sanal Makine sağlaması. Şu anda Ethereum üzerinde çalışan yaklaşık 3.000 merkezi olmayan uygulama var.

APE Realm ile ilgili makalede şunlar yer alıyor:

Kapsayıcılık konusuna odaklanmak istiyoruz. APE Realm söz konusu olduğunda, STEPN ekibinin daha fazla Web3 kullanıcısını topluluğumuzla uyumlu hale getirmeye yönelik bir girişimidir. Şu anda, BAYC’lerin sahipleri ile STEPN topluluğu üyeleri arasında çok az örtüşme var. Kullanıcı tabanının genişletilmesi de mevcut tüm kullanıcılar için net bir şekilde iyidir.

Son olarak, topluluğa yeni kullanıcıların katılması, özellikle GMT tüm alanlarda kullanıldığından, yalnızca belirli bir alandan ziyade tüm oyun için her zaman olumlu olacak. Bunun ötesinde, önümüzdeki 6 ay içinde DOOAR ve diğer potansiyel ürünlerde GMT kullanımının hayata geçmesi planlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Analist Bitcoin, Ethereum ve LINK İçin Sıradakini Açıkladı!
Analist Bitcoin, Ethereum ve LINK İçin Sıradakini Açıkladı! Bitcoin yatay fiyat hareketlerinden kurtulmak üzere. Geçen haftadan bu yana neredeyse %10 kazanmasının yanı sırada, Chainlink’in %8, Ethereum’un %17 kazanımları dikkat çekiyor. Bu 3 kripto için, Altcoin Sherpa lakaplı bir Twitter analisti fiyat tahminlerini güncelledi. Analist Bitcoin,...
Buğra Çağlar 7 Temmuz 2022