Ünlü Kâhin Uyardı: Altcoin Sezonu Bu Tarihte Bitebilir!

bitcoin dominance btc.d altcoin Depositphotos 192195126 xl 2015 scaled 1
bitcoin dominance btc.d altcoin Depositphotos 192195126 xl 2015 scaled 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarılı tahminlere imza atan il Capo Of Crypto (CryptoCapo), önemli bir uyarıda bulundu. Analist, 2022’nin başlarında büyük bir düzeltme potansiyeli konusunda uyarıyor. Analiste göre, bu altcoin sezonunun yanı sıra kripto piyasasındaki boğa döngüsünü de genel olarak sonlandırabilir. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Analist: Boğa piyasaları sırasında para Bitcoin’den altcoin’lere akma eğilimindedir

Analist, ilk aşamada uzun bir mesaj dizisinde neden yakın zamanda yeni bir altcoin sezonu öngördüğünü açıklıyor. Analist, Bitcoin‘in altı hanelere gittiğini belirtiyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Boğa piyasaları sırasında para Bitcoin’den altcoin’lere akma eğilimindedir, çünkü insanlar açgözlüdür ve her zaman daha fazla kar ister. Şimdi Bitcoin yükseliş senaryosunu onaylıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde 100 bin dolar ve daha yüksek hedeflerin gerçekleşmesi muhtemel. Bu, insanların rahat etmesi ve altcoinler üzerinde spekülasyon yapmaya başlaması için mükemmel bir senaryo oluşturacak.

Coinbase, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Sert Yükseldi

il Capo Of Crypto: Altcoin sezonu bu tarihte bitebilir!

Açıklamalarının devamında analist, Bitcoin’in genel kripto piyasası üzerindeki hakimiyetinin düşeceğine dair işaretler görüyor. Ancak analist, 2022’nin başlarında büyük bir düzeltme potansiyeli konusunda uyarıyor ve bu da altcoin sezonunun yanı sıra genel kripto boğa döngüsünü de sonlandırabilir. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük gizli düşüş eğilimi ortaya çıkıyor ve yeşil destek zayıflıyor. Benim düşünceme göre, 2018’in en düşük seviyelerini (%36.50) alacak ve altcoin sezonu orada bitebilir.

Ünlü CEO: Bu Altcoin Piyasası Riskli! Kurumsal Para Kaçıyor

İşte il Capo Of Crypto’nun başarılı altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi.

il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü bazı büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor. Ayrıca il Capo Of Crypto, Ağustos ayında yayınladığı bir tahminde Cardano‘nun boğa döngüsüne devam etmeden önce 1,90 dolara kadar düşeceğini doğru bir şekilde tahmin etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Kâhin Uyardı: Altcoin Sezonu Bu Tarihte Bitebilir!

Yorumlar kapalı.