Araştırmacı Açıkladı: Bu Altcoin Trilyon Dolarlık Piyasanın Lideri Olacak!

Araştırmacı Açıkladı: Bu Altcoin Trilyon Dolarlık Piyasanın Lideri Olacak!
Araştırmacı Açıkladı: Bu Altcoin Trilyon Dolarlık Piyasanın Lideri Olacak!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir Blockchain araştırmacısı olan Collin Brown, açıklamalarıyla dikkat çekti. Brown, bir tweetinde, altcoin VeChain’in sürekli genişleyen lojistik pazarını şekillendirmedeki araçsal rolünün altını çizdi. Brown’ın tweet’i VeChain’in yenilikçi yaklaşımına ışık tutarak onu hızla büyüyen bu sektörün öncüsü olarak konumlandırdı.  İşte detaylar…

Ünlü araştırmacı, bu altcoin için açıklama yaptı

Brown’ın iddiası, altcoin VeChain’in blockchain teknolojisi, akıllı sözleşmeler ve Nesnelerin İnterneti’nin (IoT) stratejik uygulaması yoluyla şeffaflık, özgünlük ve uyumluluk sağlayarak tedarik zinciri lojistiğinde devrim yaratmaya hazır olduğu inancıyla desteklenmekte.  Brown tarafından ortaya atılan en ikna edici argüman, 2030 yılına kadar 18,23 trilyon dolara yükseleceği tahmin edilen tedarik zinciri pazarının öngörülen değeridir. Bu astronomik rakam şüphesiz sektör uzmanlarının ve meraklılarının ilgisini çekmiştir.

Brown, iddiasını güçlendirmek için lojistik pazarında VeChain’i içeren bazı kayda değer başarı hikayelerine dikkat çekti. Örneğin, Walmart, ürünlerin tarladan rafa kadar olan yolculuğunu titizlikle takip etmek için bu platformu kullanıyor. Ayrıca lüks otomobil üreticisi BMW, üst düzey araçlarının kimliğini doğrulamak için altcoin VeChain’i kullanarak müşteriler için ekstra bir güven ve güvenilirlik katmanı ekledi. Sürdürülebilirlik cephesinde, küresel bir kalite güvence ve risk yönetimi şirketi olan DNV GL, deniz ürünlerinin sürdürülebilirlik sertifikasyonunu gerçekleştirmek için VeChain’e güveniyor ve okyanuslarımızın ve deniz yaşamının korunmasına katkıda bulunmakta.

Lojistik piyasası 3 katlık bir büyüme yaşayabilir

Üstelik Brown’ın onayı, lüks malları korumak ve sahte ürünlerin pazara girmesini önlemek için VeChain’i kullanan prestijli küresel danışmanlık firması PricewaterhouseCoopers’a (PwC) kadar uzanıyor. PwC’nin kalibresindeki bir firmanın bu düzeyde tanınması, altcoin VET’in arkasındaki VeChain için kritik. Brown’ın VeChain yorumu, Kanada ve Hindistan’da faaliyet gösteren bir stratejik pazar analiz firması olan Precedence Research tarafından hazırlanan bir raporun ardından geldi. Rapor, küresel lojistik sektörünün 2022 itibariyle 7,98 trilyon dolar değerinde olduğunu vurguluyor. Yani lojistik pazarının potansiyelini güçlendiriyor.

Uzman Görüşü: Stratejik Bir Girişi İçin Bu 3 Altcoin Cazip!

Precedence Research’ün tahminlerine göre, bu pazarın değeri sıçrama yaşayacak. Özellikle, 2030 yılına kadar neredeyse üç katına çıkacak. Böylece piyasanın 18,23 trilyon dolar gibi muazzam bir rakama ulaşması beklenmekte. Bu açıklama, altcoin VeChain’in lojistiğin geleceğindeki çok önemli rolü için güçlü bir örnek teşkil ediyor. Yenilikçi yaklaşımı ve giderek artan benimseyenler listesiyle VeChain, dikkat çekiyor. Kimine göre, hızla gelişen 18 trilyon dolarlık bu lojistik pazarında öncülük etmeye hazır duruyor. Blockchain topluluğu ve lojistik sektörü, aslen birbiriyle yakından ilişkili. Zira tedarik zinciri yönetiminde daha şeffaf, güvenli ve verimli bir geleceğin önü açılmakta. Bu noktada topluluk,  VeChain’den gelecek gelişmeleri merakla bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Araştırmacı Açıkladı: Bu Altcoin Trilyon Dolarlık Piyasanın Lideri Olacak!