Korku Duvarları! Bu Altcoin’de Kritik Satışlar!

Altcoin XRP’de Kritik Satışlar!
Altcoin XRP’de Kritik Satışlar!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyasında son zamanlarda altcoin XRP haberleri çoğalmaya başladı. Buna paralel olarak fiyatta da yansımalar söz konusu. Özellikle mahkeme süreciyle birlikte Ripple için önemli artışlar olmuştu. Ancak sonrasında fiyat tekrar gerilemişti. Şimdi önemli bir satış dalgası var. Detaylara bakalım.

Ripple, token fiyatı yükselirken 105 milyon altcoin XRP sattı

Olayların dikkat çekici bir şekilde gelişmesiyle, blockchain devi Ripple, altcoin XRP token fiyatında bir artış yaşarken önemli XRP transferlerine dahil oldu. Buna göre büyük XRP hareketleri tespit edildi. Whale Alert’ün son raporlarına göre, merkezi San Francisco’da bulunan Ripple Labs, kripto izleme platformu tarafından “bilinmeyen” olarak kategorize edilen bir cüzdana yaklaşık 80 milyon XRP aktardı.

Ripple, Yeni Likidite Merkezlerini Duyurdu! XRP İvme Kazanıyor

Ayrıca, Whale Alert tarafından vurgulanan bir başka işlem daha var. Buna göre 30 milyon altcoin XRP’nin anonim bir adresten Bitstamp borsasına taşınmasını içeriyor.

Önemli ripple faaliyetleri

Ripple’ın toplam 105 milyon altcoin XRP transfer ettiği bu transferlerin kümülatif etkisi oldukça büyük. XRP odaklı analiz platformu Bithomp tarafından sağlanan bilgiler, Bitstamp’a gönderilen 30.000.000 XRP’yi içeren ikinci işlemin de Ripple’a bağlı bir cüzdan tarafından başlatıldığını ortaya koyuyor. Bu da Ripple’ın bu iki işlem aracılığıyla bir kez daha fiat değeri 52,8 milyon dolara eşdeğer olan önemli bir kripto transferi gerçekleştirdiğini gösteriyor.

Bithomp’un verileri, Ripple’ın başlangıçta 75.000.000 altcoin XRP’yi cüzdanlarından birine aktardığını gösteriyor. Ayrıca ardından 46.000.000 XRP’yi anonim bir adrese transfer ettiğine işaret ediyor. Bu işlemler dizisi, Ripple tarafından yürütülen tezgah üstü (OTC) ticaret veya fon yeniden dağıtımı ile ilgili gibi görünüyor.

Gizemli XRP işlemleri

Hafta sonu Ripple, “bilinmeyen” olarak kategorize edilen bir adresten 100.000.000 altcoin XRP aldı. Bu adresin daha sonra Kanadalı kripto para borsası SideShift’e ait olduğu tespit edildi. Bu transferin arkasındaki amaç henüz açıklanmadı. Daha önce de kripto para devi Binance’den Ripple’ın cüzdanlarına benzer transferler olmuştu. Bunlar Bithomp tarafından tespit edilmişti. Dikkat çekici bir şekilde, ne Ripple ne de ilgili taraflar bu işlemlerle ilgili resmi bir açıklama yapmadı.

Şu anda en büyük beşinci kripto para birimi olan XRP, kayda değer fiyat hareketleri sergiledi. Pazartesi gününden bu yana yüzde 4,38’lik bir değer artışı kaydetti. Küçük bir düşüşe rağmen, altcoin XRP fiyatı istikrarlı bir şekilde yükseldi. Buna göre hafta başından bu yana yüzde 3,96’lık bir kazanç elde etti. Son güncelleme itibariyle XRP, Bitstamp borsasında 0,50896 dolardan işlem görüyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda Ripple’ın son dönemdeki XRP transfer telaşı dikkat çekiyor. Buna göre altcoin XRP’nin piyasa performansındaki artışla aynı zamana denk geliyor. Hamle kripto dünyasındaki bu önemli hareketleri çevreleyen entrikayı daha da vurguluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Korku Duvarları! Bu Altcoin’de Kritik Satışlar!