Çılgın Artış: Bu Altcoin Yüzde 3.100 Yükseldi! Sonra…

Çılgın Artış: Bu Altcoin Yüzde 3.100 Yükseldi! Sonra…
Çılgın Artış: Bu Altcoin Yüzde 3.100 Yükseldi! Sonra…Business analysis stock graph backtest in crisis covid-19 for investment in stockmarket and finance business planning selective stock for Stockmarket crash and Financial crisis
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BlockAura (TBAC) isimli bir altcoin, özellikle Hindistan’daki yatırımcılara getiriler sağladı. Hintli bir adama yüzde 3.100 kâr getirdi. Ancak kripto para birimi, daha sonra yüzde 90 düştü. Çoğu yatırımcısı Hindistan’dan olan bu coin’in ponzi olup olmadığı tartışılmakta. İşte detaylar…

Bu altcoin, yüzde 3.100 yükseldi

Resmi web sitesine göre BlockAura, varlıkların gerçek bir değer deposu olma durumunu geri getirmeyi planlıyor. Bu açıdan güvenlik tokenları için akıllı sözleşmeler oluşturmak üzere oluşturulmuş devrim niteliğinde bir Blockchain platformudur. İkinci katman gibi karmaşık çözümler olmadan saniyede 450-500 bin işlemi destekleyecek yüksek verimli bir Blockchain’dir. Dubai merkezli Hintli bir kişi olan Firoz Multani, projeye 2021’de başladı.

DOGE, MATIC, DOT, BTC ve Bu 6 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri!

Yerel token TBAC, esas olarak yalnızca merkezi olmayan borsalarda listelenmekte. CoinMarketCap’in verilerine göre, Temmuz 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 30 doları aştı ve şu anda yaklaşık 3 dolardan işlem görüyor. Bir rapora göre, 51 yaşındaki Hintli bir adam olan Sanjay Kamble, BlockAura’dan sekiz ayda yüzde 3.100’ün üzerinde getiri elde ettiğini iddia ediyor. Kamble, “Günlük bir işe ihtiyacım yok, BlockAura bir sonraki Bitcoin.” diyor. TBAC’nin iki ila üç yıl içinde 10.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

BlockAura’nın DefiAI projesi, ayda yüzde 25’in üzerinde bir staking ödülü verdiğini iddia ediyor. Projenin kurucusu Firoz Multani, “Kâr, tokenin fiyatına bağlı olarak dalgalanabilir, ancak topluluk içinde dağıtılan staking getirileri, anaparanın beş ay içinde geri kazanılmasına yardımcı olduğundan, sermaye kaybetme riski yoktur. BlockAura’ya inananlar ve coin’in bir yıl içinde 100 dolara ulaşacağını bilenler kalacak,” diyor.

DOGE ve 14 Altcoin İçin Müjde

Yatırımcılar paralarını çekemiyor

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi üksek APY getirisi sağlayan çoğu proje, ayı piyasası boyunca çöktü. En son, BlockFi bölüm 11 iflas başvurusunda bulunurken, Genesis iflası önlemek için fon toplamaya çalışıyor. Ancak BlockAura, aylık yüzde 25’in üzerinde staking ödülü sunduğunu iddia ediyor. Buradaki püf noktası, staking ödüllerinin oldukça likit olmayan yerel token TBAC biçiminde olmasıdır. Ayrıca BlockAura, para çekme işlemlerini günde 250 dolar ile sınırlar. Akhilesh Agarwal, Mayıs ayında BlockAura tokenlerine 10.000 dolar yatırım yaptı ve sonraki dört ayda 25.000 dolar ödül topladı. Ancak, anapara miktarını bile çekemiyor.

BlockAura’nın TBAC adlı yerel tokenı, Temmuz ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 32.30 doları kaydetti. Ancak şu anda yüzde 90 düşüşle 3.03 dolara gerilemiş halde. 3 dolardan işlem gören PancakeSwap’te, yedi günlük hacmi sadece 20.000 dolar. Diğer yandan, bir başka merkeziyetsiz borsa olan UniSwap’te 19 dolardan işlem görüyor. Ancak bu platformda çok fazla TBAC işlemi olmadığının altını çizmek lazım.

Son aylarda Hintli girişimler ivme kazandı

BlockAura’nın yanı sıra, SBG Global ve ApeJet, yaklaşık 12 ay önce ortaya çıkan birçok farklı Hintli girişim arasında yer alıyor. 2021’de başlayan BlockAura, şu anda 60.000 yatırımcıya sahip. Gayrimenkul geliştiricisi Anil Yadav tarafından kurulan SBG Global, 20 ayda üç kat getiri sağladığını öne sürüyor. 100.000’den fazla müşterisi var. Piyasaya nispeten yeni giren ApeJet, yatırımcıları çekmek için iPhone’lardan Dubai’de 605.000 dolarlık villalara kadar hediyeler sunmakta.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Çılgın Artış: Bu Altcoin Yüzde 3.100 Yükseldi! Sonra…