Amazon Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu: Fiyat Pik Yaptı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 hafta önce
834 görüntülenme
Amazon Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu: Fiyat Pik Yaptı!

Amazon Web Services (AWS), popüler bir altcoin ile stratejik partnerlik kurdu. Bu gelişme, söz konusu altcoin’in fiyatında sıçramaya sebep oldu. Kripto para, 10 dakika içerisinde yüzde 10’a yakın değer kazandı. İşte detaylar…

Amazon ve altcoin projesi ortak oldu

IOST altcoin’inin arkasındaki ekip, yaklaşık 15 dakika önce, Amazon Web Services (AWS) ile stratejik bir partnerlik kurulduğunu bir Medium gönderisinde paylaştı.  Projenin Twitter gönderisinde ise “IOST, Web3 gelişimini ilerletmek için Amazon Web Services ile oyunun kurallarını değiştiren stratejik ortaklığı duyurdu. Heyecan verici zamanlar geliyor!” ifadeleri yer aldı.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi AWS; bilgi işlem, depolama ve veritabanı, makine öğrenimi, yapay zeka, altyapı analizi ve nesnelerin interneti gibi çok çeşitli hizmetler sunan lider bir bulut bilgi işlem platformudur. Dünyanın en yaygın kullanılan bulut platformlarından biri olan AWS, küresel veri merkezleri için 200’den fazla hizmet sunarak onu yeni kurulan şirketler, büyük işletmeler ve devlet kurumları için çeşitli, adil ve kapsayıcı bir ekosistem haline getirdi.

IOST fiyatı pik yaptı!

2019’daki ana ağ lansmanını gerçekleştiren bir proje olan IOST, AWS ile iş birliği yaparak AWS Web 3.0 çözümlerini ekosistemine entegre etmeyi ve DeFi, NFT, GameFi, Web 3 ve metaverse’teki tekliflerini geliştirmeyi hedefliyor.  Gelişme sonrası IOST’nin fiyatı yüzde 9 artarak 0.01134 dolardan 0.01266 dolara kadar yükseldi. Kripto paranın son 24 saatteki ticaret hacmi de yüzde 400 kadar arttı.

Sequoia, Matrix ve ZhenFund gibi önemli finans ve risk sermayesi firmaları tarafından desteklenen IOST, ölçeklenebilirlik sorunuyla kesin olarak mücadele etmek için oluşturulduğunu söylüyor. Öncü, merkezi olmayan, yüksek verimli, Proof-of-Believability destekli akıllı sözleşme platformudur. Hatta Çin’in CCID’si IOST’yi Temel Teknoloji kapsamında en iyi blockchain platformu olarak; Ethereum, EOS ve kurum tarafından değerlendirilen diğer tüm akıllı sözleşme platformlarından daha iyi olarak sıraladı. IOST’nin Medium gönderisinde ekip, ortaklığa dair düşüncelerini aşağıdaki ifadelerle aktardı:

IOST’nin Web 3.0’ın ilerlemesini sağlamak için Amazon Web Services (AWS) ile stratejik bir ortaklığa girdiğini paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Ortak bir vizyon ve tamamlayıcı uzmanlıkla IOST ve AWS, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunan güvenli ve ölçeklenebilir bir Blockchain platformu oluşturmaya kararlı. Bu ortaklık, Web 3.0’ın tüm potansiyelini gerçekleştirmek için topluca çalışırken önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. AWS altyapısının ve uzmanlığının desteğiyle, IOST ekosistemini genişletme ve güçlendirme becerimize güveniyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Mart'ta Patlama Beklenen 5 Yapay Zeka Coin Bunlar!
Mart’ta Patlama Beklenen 5 Yapay Zeka Coin Bunlar! Yapay zekanın 10 yıl içinde oyunun kurallarını değiştireceği konusunda fikir birliği vardır. Mart’ta patlama beklenen 5 yapay zeka coin ise listelenmiştir. Yapay zeka’da gelecek var AI kriptolarının önümüzdeki 10 yıl içinde oyunun kurallarını değiştireceği konusunda fikir birliği...
Emre Borsan 4 hafta önce