Analist, 170x ve 29x Yapan Altcoin’leri İnceledi: Buna Odaklandım!

famous st shared which altcoins he invested in vOZ4WShw
famous st shared which altcoins he invested in vOZ4WShw
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analistler, Stellar CBDC ihracında öncülük ederken XLM fiyatının patlamasını bekliyor. Önde gelen bir Latin Amerika kripto token ihraççısı olan Anclap, popüler altcoin Stellar Blockchaininde Peru’nun para birimi tarafından desteklenen bir stablecoin yarattı. Şimdi Kriptokoin.com’da detaylar…

Dikkat çeken Altcoin projeleri

Stellar’ın Blockchaini, onu CBDC ihracı için ideal seçim yapan dört temel özelliğe sahip. İspanyol startup Vottun, şirket içi sınır ötesi ödeme platformunu Stellar’ın Blockchainine entegre ediyor. XLM, Stellar blokchaininin artan benimsenmesiyle kazanç sağlıyor. Stellar ekosistemindeki gelişmeler, yerel token XLM’nin faydasını artırdı. XLM ralliye hazırlanıyor, Stellar blokchaini stablelcoin ihracında adımlar atıyor. Stellar ekosisteminde, yerel token XLM’in faydasını artıran birkaç yeni güncelleme var. Stellar blokchaininde yeni tokenler piyasaya sürüldü, otomatik piyasa yapıcıların gelişi ağın büyümesini tetikledi.

İspanyol bir startup olan Vottun, kısa süre önce şirket içi sınır ötesi ödeme platformunu Stellar Development Foundation (SDF) ile birlikte Stellar’a entegre etti. Stellar’ın İspanyol Kalkınma Vakfı ile olan ilişkisi, ekosistemin gelişimi ve yerel token XLM yardımcı programı için yükseliş gösteriyor. Ayrıca, önde gelen girişim şirketi DFS Labs, yakın zamanda Stellar Development Foundation ile bir ortaklık duyurdu. Firma, SDF ile birlikte ilk blockchain eğitim kampını düzenliyor.

Anclap ile olan ilişki

Bir başka heyecan verici güncelleme, SDF’nin Latin Amerika kripto token ihraççısı Anclap ile olan ilişkisi. Anclap, geçen hafta sonu Stellar blokchaininde Peru para birimi tarafından desteklenen stablecoin’ini duyurdu. “Digital Sol” cüzdanlardan satın alınabilir ve Arjantin Pezosu ve Brezilya Reali ile takas edilebilir. Anclap, Stellar blokchainindeki stablecoinler aracılığıyla Latin Amerika ülkelerini birbirine bağlamayı ve stablecoinlerin benimsenmesini sağlamayı umuyor.

Stellar ağının güvenli varlık ihracı, gelişmiş uyumluluk yetenekleri ve otomatik birlikte çalışabilirliği, onu Anclap’ın “Digital Sol” gibi CBDC’ler için ideal bir seçim haline getiriyor. Gelecekte daha fazla ortaklıkla analistler, yerel token XLM’nin fiyatının hızla artmasını bekliyor. Kripto para analisti ve yatırımcısı Kevin Cage, XLM fiyatının 2020 kan banyosundan bu yana 29 kat arttığını düşünüyor ve önümüzdeki aylar için varlığa daha fazla odaklanıyor. Cage, XLM’nin 2021’de bir çıkışa hazır olduğuna inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist, 170x ve 29x Yapan Altcoin’leri İnceledi: Buna Odaklandım!