Popüler Analist Bu 2 Altcoin Fiyatında Bir Patlama Bekliyor!

Popüler Analist Bu 2 Altcoin Fiyatında Bir Patlama Bekliyor!
Popüler Analist Bu 2 Altcoin Fiyatında Bir Patlama Bekliyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) tekrar görmesinin sadece bir zaman meselesi olduğunu söylüyor. Ayrıca analist, altcoin fiyatının patlamaya hazır olduğunu tahmin ediyor.

Altcoin Sherpa: Bitcoin, eninde sonunda ATH’ye yükselecek!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasaları yeni bir ivme öncesi güç topluyor. Lider kripto para Bitcoin, hafta sonu sakin piyasasında 27 bin doları almak için mücadele ediyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist X’deki 196.700 takipçisine BTC’nin eninde sonunda yükseleceğini söylüyor. Dahası analist, BTC’nin 69.000 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine geri döneceğini ileri sürüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Daha düşük zaman dilimi çizelgelerinde ve tüm gürültüde kaybolmayın. BTC’nin ATH’ye yükselmesi kaçınılmaz, bununla savaşmayın.

Altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa

Bitcoin yazı sırasında günlük bazda %0,6 artışla 26.915 dolardan işlem görüyordu. Bu durumda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolara doğru bir artış %150’den fazla bir sıçrama yapacağı anlamına geliyor. Analist, bir zaman belirtmiyor. Bununla birlikte, muhtemelen önümüzdeki yıl gerçekleşecek halving etkinliğine giden süreçte bu yükselişi bekliyor.

Altcoin Sherpa, LINK’den bir patlama bekliyor

Popüler analist, daha sonra, Blockchain oracle Chainlink’e (LINK) bakıyor. Altcoin Sherpa, LINK’in 500 günden fazla bir süredir birikim aralığında kaldığını söylüyor. Ancak analist, LINK’in sonunda patlayacağını tahmin ediyor. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

LINK: 500 günden fazla bir süredir birikim ve düşüş halinde. Bu bir gün uçacak. Bence (çoğu yatırımcı için) bunu oynamanın en iyi yolu:

  • DCA (dolar maliyet ortalaması) 5-7 dolar arası (bunun büyük bir aralık olduğunu biliyorum).
  • Bunun üzerinde gerektiği kadar oturun ve aralığın kırılmasını bekleyin.
  • İlk teklifler 6,80 dolar civarında olabilir.
Altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, LINK yazı sırasında günlük bazda %1,72 artışla 7,31 dolardan işlem görüyordu. Token haftalık bazda ise %3,44 değer kaybetti. Bununla birlikte, aylık grafiğinde yaklaşık %20 kazancın üzerinde oturuyor.

Analist, AVAX için kısa vadede %14’ün üzerinde artış öngörüyor

Son olarak analist, Ethereum (ETH) rakibi Avalanche’ı (AVAX) ele alıyor. Altcoin Sherpa, AVAX’ın orta vadede mevcut değerinden %14’ten fazla artmasını mümkün olduğunu söylüyor. Analist, bu konudaki öngörülerini şu şekilde ifade ediyor:

AVAX: Bence bu bir dipten alım durumu:

  • Stars Arena geri geliyor/hack para geri geldi.
  • Mantıksal S/R (destek/direnç) alanı, burası başlangıç noktasına yakın.
  • Orta vadede tekrar 10 doların üzerine çıkmasını bekliyorum.
Altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa

Grafiğine baktığımızda, analistin AVAX’ın 9,79 dolar seviyesinde dirençle karşılaşacağına, hafifçe düşeceğine ve ardından 10,50 dolar civarına yükseleceğine inanıyor gibi görünüyor. AVAX bu yazının sırasında günlük bazda %1,45 artışla 9,21 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte token, haftalık grafiğine göre yaklaşık %12 değer kaybetti. AVAX, aylık bazda da kırmızı bölgede duruyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Popüler Analist Bu 2 Altcoin Fiyatında Bir Patlama Bekliyor!