Usta Analist Bu 2 Altcoin Konusunda Yatırımcıları Uyarıyor!

Usta Analist Bu 2 Altcoin Konusunda Yatırımcıları Uyarıyor!
Usta Analist Bu 2 Altcoin Konusunda Yatırımcıları Uyarıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş bir takipçi kitlesine sahip bir analist, piyasadaki son gelişmeleri değerlendirdikten sonra bazı uyarılar yapıyor. Analist, önemli bir destek seviyesinin üzerinde seyreden büyük bir altcoin konusunda dikkatli olmak gerektiğini söylüyor. Buna ek olarak analist, ederinin altında olsa da Blur’dan uzak durmayı tavsiye ediyor.

Analiste göre bu altcoin konusunda temkinli olmakta fayda var!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası belirsizlik içinde yön bulmaya çalışıyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist, 196.700 X takipçisine piyasadaki son gelişmeler hakkındaki yorumlarını paylaştı. Analist, Binance kripto borsasının yardımcı token’ının ve Binance Smart Chain’in yerel tokeni olan BNB’nin “dürüst olmak gerekirse harika bir durumda olmadığını” söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Binance’e uzun vadede inanıyor olsam da, bu borsayla ilgili o kadar çok korku, belirsizlik, şüphe (FUD) var. Bu yüzden, genel olarak temkinli olmak muhtemelen en iyisi. Şu anda bu borsada işlem yapmıyorum.

Altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa

BNB, piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto varlığı konumunda. Token, yazı sırasında günlük bazda %0,18 artışla 205 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte BNB, haftalık bazda %2,53 değer kaybetti.

Altcoin Sherpa: BLUR değerinin altında ancak almam!

Analist, daha sonra Non-Fungible Token (NFT) pazarı Blur’un (BLUR) yerel tokenine bakıyor. Altcoin Sherpa’ya göre, NFT pazarının eski rakibi OpenSea’nin muhtemelen “milyarlarca” değerinde olduğu gerçeği göz önüne alındığında, BLUR şu anda “muhtemelen değerinin altında”.

Bununla birlikte, popüler analist, BLUR’un azalan hacimlerin ortasında, ömrü boyunca sürekli ve art arda tüm zamanların en düşük seviyelerine ulaştığını gösteren bir grafik eklerken, şu anda bu altcoin projesini “satın almak için herhangi bir neden görmediğini” söylüyor.

Altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada BLUR, yazı sırasında günlük bazda %0,24 kayıpla 0,1541 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca token, haftalık bazda %9,5’in üzerinde değer kaybetti. Dahası, bu yılın Şubat ayında ulaştığı ATH seviyesinden %95’in üzerinde bir düşüş gördü.

Analist, Bitcoin için daha fazla düşü bekliyor

Altcoin Sherpa, son olarak lider kripto para Bitcoin’e (BTC) bakıyor. Analist, BTC’nin düşüş yönlü fiyat hareketinin ortasında daha fazla düşmesinin mümkün olduğunu söylüyor. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Bu (27 bin dolar) Bitcoin için çok fazla destek/etki alanına sahip bir alan. Mevcut ortam göz önüne alındığında, bu büyük düşüşlerden birini (kısa vadede) aşağı yönde görüp görmeyeceğimizi bilmiyorum. Bence daha çok aşağıya doğru ineceğiz.

Altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa

Bitcoin bu yazının sırasında günlük bazda %0,14 düşüşle 26.604 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca BTC, haftalık bazda ise %3’ün üzerinde değer kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Usta Analist Bu 2 Altcoin Konusunda Yatırımcıları Uyarıyor!