Usta Analist 2 Sürpriz Meme Coin İsmi Verdi: DOGE’den Önce Alacağım!

Usta Analist 2 Sürpriz Meme Coin İsmi Verdi: DOGE’den Önce Alacağım!
Usta Analist 2 Sürpriz Meme Coin İsmi Verdi: DOGE’den Önce Alacağım!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası ileri geri gidip gelmeye devam ederken piyasa oyuncuları şimdilik kenarda duruyor. Bununla birlikte yatırımcılar ve traderlar fırsatları kollamayı sürdürüyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti Kasım ayında yapılacak ABD başkanlık seçimleri öncesinde iki meme coin için fırsatlar görüyor. Analist bu iki tokenin seçim sürecinde yükselişe geçeceğini tahmin ediyor.

Altcoin Sherpa: Bu 2 meme coin sepetimde olacak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, son zamanlarda piyasadaki meme coin rüzgarı dindi. Bununla birlikte, piyasadaki düşüşe meydan okuyan bazılar dikkatleri çekmeye devam ediyor. Altcoin Sherpa takma adlı popüler analist, yaklaşan ABD seçimlerini iki meme coin için fırsat görüyor. Bu bağlamda analist, MAGA (TRUMP) ve Jeo Boden (BODEN) meme tokenlerinin seçim yılı heyecanı nedeniyle daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor.

TRUMP’ın esin kaynağı, başkanlığa yeniden aday olan eski başkan Donald Trump. BODEN’ın esin kaynağı ise doğal olarak Trump’a karşı yeniden seçime giren ABD Başkanı Joe Biden. Bu şaka coin’leri başkan adaylarını adının yanlış yazılmasıyla viral olmayı amaçlıyor. Bunu da büyük ölçüde başardılar. Altcoin Sherpa, bu iki meme coin için şu görüşlerini paylaşıyor:

Benim için güncel meme coin stratejisi: Tek bir sektörde yoğunlaşma: ABD siyaseti. TRUMP USA sahibiyim ve BODEN satın almak istiyorum. Bu yılın ilerleyen zamanlarında seçim işleri gerçekten başladığında en büyük anlatı bu olmalı. Trump sürekli haberlerde olacak ve normal maskaralıklarını yapacak. Ayrıca daha sonra DOGE gibi güçlü büyük bir şey satın almak istiyorum. Ancak, bu konuda sabırlı olacağım. Sanırım bu yılın ilerleyen zamanlarında çılgınca bir şey yapacak.

Santiment meme coin’leri için ilginç tespitler yaptı

Altcoin Sherpa, kesinlikle meme coin’lerin bir portföyün parçası olması gerektiğini söylüyor. Analist, Defi/L1s/metaverse/gaming/RWA’yı boş ver. Anlatılar/kategoriler söz konusu olduğunda meme coin’ler listenizde üst sıralarda yer almalıdır.” diyor. Bu arada, Blockchain analiz platformu Santiment, iki meme coinin fiyat hareketi ile iki adayın davranışı arasında belirgin bir korelasyon olduğunu fark etti. Santiment, tespitlerini şu açıklamalarla paylaştı:

Bu son meme coin yükselişlerine yapılan atıfların çoğu Donald Trump‘a ve onun kripto yanlısı onaylarına gidiyor. Görüldüğü gibi, Trump’tan bahsedilenler, traderların kripto karşıtı politikalardan korktuğu Biden ile birlikte kripto para biriminin yerel dibine yakın bir yerde yükseldi.

Meme coin
Kaynak: Santiment

Bu arada TRUMP, son 24 saatte %8’den fazla artışla yazı sırasında 5,84 dolardan işlem görüyordu. BODEN ise %2,8 artışla yazı sırasında 0,2856 dolardan el değiştiriyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Usta Analist 2 Sürpriz Meme Coin İsmi Verdi: DOGE’den Önce Alacağım!