“Çift Haneli Artış” Usta Analist Bu 3 Altcoin Görünümünü Güncelledi

“Çift Haneli Artış” Usta Analist Bu 3 Altcoin Görünümünü Güncelledi
“Çift Haneli Artış” Usta Analist Bu 3 Altcoin Görünümünü Güncelledi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası bugünlerde biraz canlılık kazandı. Bununla birlikte, piyasanın seyri adeta bir roller-coster yolculuğuna benziyor. Bu ortamda usta bir analist, WLD’nin çift haneli büyüme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Analist, bunun yanında 2 altcoin için görünümünü güncelliyor.

Altcoin Sherpa: WLD’de %11’lik potansiyel var!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para birimlerini yukarı yönlü ivmelerini koruyamıyor. Olumlu bir haberle başlarını yukarı kaldırdıklarında SEC devreye giriyor ve büyü bozuluyor. Bununla birlikte, piyasada dikkat çekici kripto paralar da yok değil. Altcoin Sherpa takma adlı analist, sosyal medya platformundaki 196.400 takipçisine piyasadaki son tahminlerini paylaştı. Analist, tartışmalı proje olan Worldcoin’in (WLD) mevcut değerinden %11’den fazla artış göstermesinin mümkün olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

WLD: Bundan tamamen çıktım, kârımın çoğunu 1,70-1,85 dolar bölgesinde aldım. Bu tokeninin toplamda 2,00 dolara (ya da belki daha fazlasına) ulaşabileceğini düşünüyorum. Birkaç şey var: Buna asla uzun vadeli yatırım yapmayın. Bir süreliğine açığa satış da yapmayın.

Altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa

Analistin grafiğine baktığımızda, 200 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) desteğe çevirdikten sonra Altcoin Sherpa’nın Worldcoin’in yükseliş trendinde olduğunu düşündüğü anlaşılıyor. Worldcoin, son 24 saatte %4,63 kayıpla yazı sırasında 1,74 dolardan işlem görüyordu.

Analistin gözü son zamanlarda patlama yapan BICO’nun üzerinde

Ardından analist, geliştiricilere tak ve çalıştır aktarıcı altyapısı sunan bir ağ olan Biconomy’nin (BICO) yerel yönetişim tokenini yakından izlediğini söylüyor. Çünkü tokenin önemli bir seviyeyi yeniden test ettiğini belirtiyor. Bu doğrultuda Altcoin Sherpa, şu öngörülerini ve yapacağı hamleleri paylaşıyor:

BICO: Bugün büyük bir yükseliş var, Binance’te perp’ler (sürekli sözleşmeler) duyuruldu. Kişisel olarak bu seviyeden alım yapacağımı sanmıyorum (200 günlük EMA direnç görevi görüyor). Ancak genel olarak gözüm üzerinde.

Altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada Biconomy, son 24 saatte %8,32 düşüşle 0,2449 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte token, geçtiğimiz 7 gün içinde %21’in üzerinde artış kaydetti. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, özellikle Binance haberleri bu yükselişte etkili oldu.

Altcoin Sherpa: LUNA başka bir ralli öncesinde geri çekilecek

Son olarak analist, Terra’nın (LUNA) önemli bir Fibonacci seviyesinden sıçradıktan sonra, başka bir ralliye çıkmadan önce yakın vadede kazançlarını geri alabileceğini söylüyor. Altcoin Sherpa, bu tahmininde şu seviyeye dikkat çekiyor:

LUNA: .382 fib’den beri uzağım. Ancak 0,49 dolar bölgesinde emirlerim var. Bu benim mutlak favori kurulumum.

Altcoin
Kaynak: AltcoinSherpa

Bu arada LUNA, son 24 saatte %6,30 düşüşle yazı sırasında 0,488 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin, haftalık bazda yaklaşık %25 değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

“Çift Haneli Artış” Usta Analist Bu 3 Altcoin Görünümünü Güncelledi