Analist 4 Patlayıcı Altcoin Belirledi: Zirveleri Paramparça Edecek!

Analist 4 Patlayıcı Altcoin Belirledi: Zirveleri Paramparça Edecek!
Analist 4 Patlayıcı Altcoin Belirledi: Zirveleri Paramparça Edecek!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası bu hafta yükseliş eğilimleri gösteriyor. Analistler odaklarını 2024 yılında Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye hazır altcoinlere çeviriyor. CryptoBulle takma adlı kripto analisti, en düşük seviyelerinde olan ve yakında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması beklenen belirli altcoinlere yatırım yapmak için en uygun zaman olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist 4 altcoin için patlayıcı hareketler bekliyor.

Patlayıcı altcoinleri tespiti için bir yöntem!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, ılımlı ABD enflasyon verilerinden sonra kripto piyasası yükselişe geçti. Bununla birlikte, istisnalar hariç altcoin’ler henüz patlayıcı hamleler yapmadı. CryptoBulle takma adlı analist, seçtiği bazı altcoin projelerini mevcut düşük fiyatlarından satın almanın yaklaşan boğa piyasası sırasında patlayıcı kazançlara yol açacağını öne sürüyor. Analiste göre, bu umut verici altcoinleri tanımlamanın anahtarı, Fibonacci geri çekilme seviyelerine karşı performanslarında yatıyor.

CryptoBulle, hangi altcoinlerin ATH’lerini kırma olasılığının yüksek olduğunu belirlemeye çalışıyor. Bu bağlamda, Fibonacci düzeltmesini son fiyat hareketlerinin en üstünden en altına doğru çizmeyi öneriyor. Halihazırda 0,618 Fib seviyesini, hatta 0,786 seviyesini test etmiş olanları, yeni ATH’ler için güçlü adaylar olarak kabul ediyor. Analiste göre, piyasadaki mevcut yükseliş eğilimi, bu altcoinlere yapılan stratejik yatırımlarla birleştiğinde, yatırımcıları potansiyel olarak önemli ödüller elde edecek şekilde konumlandırıyor.

ATH yapmak için aday olan 4 altcoin

NEAR Protocol (NEAR): Bu altcoin projesini, ölçeklenebilirliği ve kullanıcı dostu özellikleriyle tanıyoruz. NEAR, önemli bir büyüme için esneklik ve potansiyel gösteriyor. Token fiyatı, 23 Ocak’ta 2,45 dolara kadar düştükten sonra 15 Mart’a kadar %265’lik bir artışla 9 dolara yükseldi. Daha sonra %20 düşerek 7,3 dolar civarında karar kıldı. Şu anda Near, son 24 saatte %0,8 düşüşle 8,08 dolardan işlem görüyor. Bu arada, altcoin projesi 8,70 milyar dolar piyasa değerine sahip.

Arweave (AR): Depolama tokenı Arweave, güçlü bir rallide kayda değer bir artış yaşadı. Bu süreçte, AR fiyatı 46,5 dolara yaklaştı. Bununla birlikte, Arweave’in değeri yeni, daha hızlı ve daha verimli Blockchain “Arweave AO” nedeniyle yükseliyor. Bu olumlu eğilim, 57 (Açgözlülük) değerindeki Korku ve Açgözlülük Endeksine de yansıtıyor.

Altcoin

MetisDAO (METIS): Metis, Ethereum için geliştirilen bu Katman 2 çözümü. Proje, ölçeklenebilirliği artırma ve işlem maliyetlerini azaltma becerisiyle dikkat çekiyor. Piyasa değeri 326 milyon dolar olan Metis, %1,4’lük bir düşüşle 57,73 dolardan işlem görüyor.

Avalanche (AVAX): Avalanche, merkezi olmayan uygulamalar ve özel ağlar için bir katman Blockchain. Bu konumuyla lider altcoin Ethereum’un güçlü bir rakibi olarak ortaya çıkıyor. Benzer şekilde, yeni, daha hızlı ve daha verimli bir Blockchain olan Arweave AO’nun piyasaya sürülmesiyle Arweave de Ethereum’a karşı konumunu güçlendiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist 4 Patlayıcı Altcoin Belirledi: Zirveleri Paramparça Edecek!