Deneyimli Analist, 5 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Çok İyi İş Yapacaklar!

Zeki Uyanık
Zeki Uyanık 2 Aralık 2021
7 görüntülenme
legendary analyst with his predictions announces 6 altcoins on his radar GnCqI9O6

Kriptokoin.com olarak da takipte olduğumuz, kripto para analizleriyle dikkatleri üzerine çeken Altcoin Rookie (@altcoinrookie) takipçileri ile görüşlerini paylaşarak beş altcoin projesine dikkat çekti. Türkiye’deki kripto para severlerce de ilgi ile takip edilen kripto analist Altcoin Rookie’nin 1 Aralık 2021 tarihindeki Twitter hesabından takipçileriyle paylaştığı altcoin projeleri şunlar: @symbiosis_fi, @kaizen_finance, @galaxy_sidus, @LOAOfficialMOBA, @gear_techs. Şimdi ayrıntılar…

Rookie’nin dikkat çektiği 5 altcoin projesi

Kripto para dünyasının ülkemizde öncüsü diyebileceğimiz şahısları var elbet. Bu kişiler alanla ilgili bilgilerini paylaşmanın yanı sıra yapmış olduğu yorumlar ve teknik analizlerle hem alana katkı sağlıyor hem de bireylere yön tayin etmede yardımcı oluyorlar. Bu kişilerden biri de Twitter’da Rookie olarak bildiğimiz kripto fenomeni. Başarılı Bitcoin ve kripto para tahminleriyle Türk Bitcoin camiasında popülarite kazanmış olan Rookie’nin çok iyi iş yapacağına inandığı altcoin projelerinden ilki @symbiosis_fi. Symbiosis, merkezi olmayan, multy-chain bir likidite ekosistemi. Simbiyoz, kullanıcıların fonların tek sahibi olarak kalırken tüm zincirler arasında token takas etmesine izin verme vizyonuyla inşa edildi.

İkinci proje ise @kaizen_finance.  Kaizen.Finance, bir dizi launching hizmetini çatısı altında birleştiren bir kripto token oluşturma ve yönetim platformu. Kaizen, iş ortağı projelerinin çok daha hızlı, daha kolay ve daha karlı bir girişim başlatmak için tokenlerini sıfırdan almasını mümkün kılıyor. Diğer proje olan @galaxy_sidus ise yeni nesil bir tarayıcı oyun metaverse. Play to earn aktivitelerine izin veriyor. @gear_techs ise Gear, bir @Polkadot/@Kusamanetwork parachain olmayı amaçlayan gelişmiş bir WASM tabanlı akıllı sözleşme platformu. Analistin son önerisi ise @LOAOfficialMOBA metaverse aleminde dikkat çeken bir oyun platformu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

11079
XRP ve Bu 5 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Portföye Eklendi! Ripple (XRP) ve diğer bazı popüler kripto para birimleri artık Hırvatistan’ın en büyük süpermarket zinciri tarafından alışverişlerde kabul ediliyor. Kripto paralar, Konzum mağazalar zinciri nedeniyle Hırvatistan’da ana akım haline geliyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da. XRP ve bazı coinler kabul...
Zeki Uyanık 2 Aralık 2021