Analist, 6 Altcoin’e Dikkat Çekti: Çok İyi Projeler!

Zeki Uyanık
Zeki Uyanık 29 Kasım 2021
2 görüntülenme
altcoinn

Kriptokoin.com olarak da takipte olduğumuz, kripto para analizleriyle dikkatleri üzerine çeken Altcoin Rookie (@altcoinrookie) takipçileri ile görüşlerini paylaşarak altı altcoin projesine dikkat çekti: PUSH, MARSH, STAK, ARGO, DFYN ve VSP.

Analistin dikkat çektiği 6 altcoin projesi

Kripto para dünyasının ülkemizde öncüsü diyebileceğimiz şahısları var elbet. Bu kişiler alanla ilgili bilgilerini paylaşmanın yanı sıra yapmış olduğu yorumlar ve teknik analizlerle hem alana katkı sağlıyor hem de bireylere yön tayin etmede yardımcı oluyorlar. Bu kişilerden biri de twitter’da Rookie olarak bildiğimiz kripto fenomeni. Rookie 28 Kasım tarihinde bir Twitter kullanıcısının/takipçisinin (@cryptoCallypso): “Temel olarak iyi bulduğum, fiyat dibi bulduğunu düşündüğüm uzun vadeli tutmak için topladığım coinlerden bir kaçı: PUSH, MARSH, STAK, ARGO, DFYN ve VSP” şeklindeki tweetini yorumlarken şu ifadeleri kullandı: “Hiçbiri bende yok. İnceledim hepsi çok iyi projeler.”

Başarılı Bitcoin ve kripto para tahminleriyle Türk Bitcoin camiasında popülarite kazanmış olan Rookie’nin çok iyi projeler dediği altcoinlerden ARGO dikkat çekiyor. London Stock Exchange’de listelenen kripto madencilik firması, Londra merkezli ve operasyonlarını Kanada’da yürüten bir şirket. Argo için kripto para madenciliğinin Netflix’i tanımı kullanılırken şirketin tıpkı Spotify ve Netflix gibi aylık üyeliklerle dijital koinlerin madenciliğini yaparak kullanıcılara farklı seçenekler sunması öne çıkarılıyor. MARSH ise 26 milyon dolarlık büyüklükle CrytoDiffer tarafından yayınlanan ve büyüme potansiyeli olan 15 altcoin projesi arasında yer aldı. DFYN ise kripto para borsası BKEX’te listelenen önemli kripto paralar arasında dikkat çekiyor ve yazım saatinde 0,473371 dolardan işlem görüyor. Listedeki diğer altcoin Jigstack (STAK) ise yazım anında 0,01374626 dolardan işlem görürken, VSP 4.87 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

ethereum altcoin season shutterstock 589238843 scaled 1
Önemli Seviyeleri Bilen Analist: Bu Altcoin’den Biraz Sattım! Ünlü kripto para analisti Smart Contracter, yeni Bitcoin ve altcoin tahminlerini paylaştı. Smart Contracter, Ethereum için potansiyel seviyeleri özetlerken Bitcoin’in toparlanmaya hazırlandığını söylüyor. Smart Contracter: Bitcoin yakında bu seviyelere sıçrayacak! Başarılı analist Smart Contracter, 193.300 Twitter takipçisine Bitcoin‘de...
Serkan Eser 29 Kasım 2021