Efsanevi Analist: Bu Yükselecek 6 Altcoin’i ve Seviyeleri Not Edin!

low cap altcoin sideways 2
low cap altcoin sideways 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler analist ve trader Michael van de Poppe, önde gelen kripto paralar Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru ilerlediğini belirtiyor. Ayrıca analist, birkaç altcoin için ralli tahmininde bulunuyor. Kriptokoin.com olarak, analistin tahminlerini sizler için derledik…

Michael van de Poppe: Bitcoin fiyatı tekrar yükseliş trendine giriyor!

Yeni analizinde Michael van de Poppe, 131.000 YouTube abonesine, BTC’nin geçmesi gereken önemli bir seviye olarak 44.000 doları izlediğini söyledi. Ayrıca analist, altcoin piyasasının büyük bir kırılmanın “eşiğinde” olabileceğini düşünüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

44 bin doları aşacaksak, BTC‘nin o seviyede daha fazla dolaştığını görmek istemezsiniz. Açıkça ağır bir kopuş görmek istiyorsun. Günlük grafiğe dayanarak dirençle karşı karşıyayız, ancak son zamanlardaki en düşük seviyemiz göz önüne alındığında, trendi kırdık ve büyük olasılıkla yukarı doğru hareket etmeye devam edeceğimiz bir yükseliş perspektifine döndük. O zaman tekrar yeni bir yüksek dip yapıyoruz ve sonra bu alanı 48 bin dolar civarında düzeltirsek, büyük olasılıkla tüm zamanların en yüksek seviyesi civarında olacak yeni bir yüksek seviye oluşturmak istiyoruz.

Analist, 170x ve 29x Yapan Altcoin projelerini İnceledi: Odaklandım!

Michael van de Poppe: Ethereum için bu seviyeleri not edin!

Ethereum’a geçen analist, anahtar seviyeler olarak 3.000 dolar ve 3.130 doları not ediyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük olasılıkla Bitcoin konsolide olacağı zaman, Bitcoin’e karşı ETH veya Bitcoin’e karşı altcoin’ler patlayacak. USDT karşısında ETH’ye baktığımızda, bu direnç bölgesinin (3.130 dolar) üzerine çıktığını görebiliriz ve açıkça bu alanın üzerinde sürdürülmesini istiyorsunuz. Teknik olarak bölgeye 3 bin dolar civarında düşebilirsiniz, ancak genel olarak bu bölgede devam etmeden önce biraz konsolidasyon yapmak istiyorsunuz.

Michael van de Poppe: Bu seviyeleri daha önce popüler altcoin SOL üzerinde işaretledim

Kripto stratejisti, 426.500 Twitter takipçisine, popüler altcoin Solana’nın (SOL) yükselmeye hazırlandığını belirtiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu seviyeleri daha önce SOL üzerinde işaretledim. Güzel sıçrama. 145-150 doların üzerine çıkmak ve başka bir koşu mümkün olmalı. Yine de 145-150 dolar civarında kritik seviye.

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Bu 4 altcoin konusunda da iyimserim…

Analist ayrıca Chainlink (LINK), Cosmos (ATOM) ve Polkadot (DOT) isimli altcoin projeleri konusunda iyimser hissediyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yani altcoin sezonu olacak mı? Sanırım kelimenin tam anlamıyla bir kez daha yaşanacak büyük bir boğa döngüsünün eşiğindeyiz.

Michael van de Poppe, Cardano (ADA) grafiğini analiz ederek yorumlarını bitiriyor. Analist, Cardano’nun kırılması için iki önemli direnç seviyesi olarak 2,34 dolar ve 2,80 doları belirtiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hadi Cardano’ya gidelim.

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Efsanevi Analist: Bu Yükselecek 6 Altcoin’i ve Seviyeleri Not Edin!