Profesyonel Analist, Alacağı 4 Altcoin İsmini Verdi!

Analist Alacağı 4 Altcoin Verdi
Analist Alacağı 4 Altcoin Verdi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Profesyonel YouTube analiz kanalı Coin Bureau, yeni bir videoda, Polkadot ve Cardano gibi projeleri içeren ideal altcoin portföyünü paylaştı.

Bu 4 altcoin yatırım için ideal bölgede olabilir

Yakın zamanda paylaşılan videoda Coin Bureau analistlerinden Turner, portföyüne yukarıda belirtilen iki büyük altcoin’in yanı sıra yakın zamanda 50 milyon kullanıcıya yardımcı olmak için büyük bir ortaklık yapan Avalanche’ı (AVAX) eklemeyi planladığını açıkladı. Analist, şu anda popüler stablecoin USDC de bekleyen portföyünün üçte birinden fazlasını mevcut piyasa koşullarına göre tahsis etmeyi planlıyor.

Bu nedenle, şu anda DOT ve ATOM’a sahip olduğunu ve gelecek vaat eden beklentileri nedeniyle daha fazla fon ayırmayı düşündüğünü açıkladı. Ayrıca, kripto portföyünü ADA gibi 1. katman’lerle genişletmek istediğini söyledi.

Diğer altcoinler hakkında yorum yapan analist, gizlilik merkezli altcoin Monero’dan potansiyel bir yatırım olarak bahsetti. Ancak, bakacağı çok sayıda farklı altcoin olduğunu ekledi. Bu arada, mevcut piyasa koşullarını gerekçe göstererek şu anda altcoin piyasasına girmeme konusunda uyarıyor. Analist, sadece fiyatlar düştüğünde daha fazla BTC ve ETH eklemeyi planladığını söylüyor. Genel tabloda, video özetlenen Coin Bureau’ya göre yatırım yapılabilecek 4 altcoin projesi:

  1. Polkadot (DOT)
  2. Cardano (ADA)
  3. Avalanche (AVAX)
  4. Monero (XMR)

Polkadot ve Cardano, analistlerin beklentilerine ne kadar uzaktalar?

“Blockchain’lerin Blockchain’i” olarak tanımlanan Polkadot, geliştirme faaliyeti açısından lider kripto para birimi konumunu koruyor. Bunu üretim öncesi ağı Kusama ve akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) takip ediyor. Geliştirme etkinliğinin, projelerin genel GitHub depolarındaki geliştirme etkinliğini ölçen bir metrik olduğunu ve özel depoların çalışmalarını içermediğini belirtelim.

Cardano, sıralamada Internet Computer (ICP), Decentraland (MANA), Ethereum (ETH) ve Cosmos’un (ATOM) önünde üçüncü sırada yer aldı. Status (SNT), Vega Protocol (VEGA) ve Filecoin (FIL) de ilk 10’a girdi.

Cardano NFT piyasasında çığır açabilir

Bu arada, Cardano’nun SandBox Game’e girişi, NFT alanında önemli bir yol kat etmesine yardımcı olabilir. Cardano’nun Clay Nation NFT projesi, tarihi bir hareketle Sandbox Game’e entegre edilecek ve bu, bir Cardano projesinin popüler blockchain tabanlı oyuna ilk kez entegre edileceği anlamına geliyor.

Clay Nation’ın Sandbox Game’e entegrasyonuyla oyuncular, Clay Nation NFT’lerini oyunun sanal dünyasında sergileyip takas edebilecekler.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız duyuru, Cardano topluluğunda önemli bir yankı uyandırdı ve ağın büyüyen NFT sektörü için önemli bir kilometre taşı olarak görüldü. Cryptoslam’in verilerine göre, Katman-1 ağındaki NFT satışları, yıl başladığından bu yana toplam 23.99 milyon doları buldu. Ocak ayında Cardano, tamamlanan 150.000’den fazla NFT satış işlemiyle toplam 14 milyon dolarlık satış hacmi kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Profesyonel Analist, Alacağı 4 Altcoin İsmini Verdi!