‘Derin Düzeltme’ Bekleyen Analist, Alacağı Altcoin İsimlerini Verdi!

'Derin Düzeltme' Bekleyen Analist, Alacağı Altcoin İsimlerini Verdi!
'Derin Düzeltme' Bekleyen Analist, Alacağı Altcoin İsimlerini Verdi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasada yakından takip edilen bir analist, ChatGPT kurucusu Sam Altman’ın ortaklaşa geliştirdiği altcoin için derin bir düzeltme bekliyor. Diğer tarafta analist, satın almak için radarına aldığı 3 altcoin’in ismini veriyor. Ayrıca, bu altcoin’lere ilişkin hedeflerini paylaşıyor.

Bu altcoin derin düzeltme görecek, uzak durun!”

Worldcoin, iris tarama teknolojisini kullanan yapay zeka tabanlı bir proje olarak piyasaya fırtına gibi girdi. Projenin tokeni WLD, kısa süre içinde güçlü artış kaydetti. Bununla birlikte, Altcoin Sherpa takma adlı analist, altcoin için düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor.

Analiste göre, WLD’nin 0,618 Fibonacci seviyesini kaybettikten sonra en azından mevcut fiyatlardan yaklaşık %40’lık bir düşüşe tanık olması muhtemel. Bu bağlamda analist, “Düşük 1 dolarlara kadar bu şeyi almayın. O zaman bile, sadece hızlı bir sıçrama için bir alım mantıklı. Bu token uzun vadeli bir yatırım değil.” diyor. Token, basın zamanında 2,03 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin
Kaynak: AltcoinSherpa

SOL, boğa piyasasında iyi iş çıkarır, almak mantıklı”

Analist ayrıca akıllı sözleşme platformu Solana’ya (SOL) da bir göz atıyor. SOL, 200 günlük EMA 22,62 dolar seviyesindeyken 23,07 dolardan işlem görüyor. Altcoin Sherpa, SOL’un şu anda 200 günlük üstel hareketli ortalamasına (EMA) yakın seyrettiğini belirtiyor. Bu yüzden, ilgi çekici bir alanda olduğunu söylüyor. Buradan hareketle analist, şu açıklamayı yapıyor:

SOL için hangi alanların önemli olduğunu söylemek çok zor. Bu nedenle 200 günlük EMA’yı seviyeleriniz için izdiham olarak kullanabilirsiniz. Bu muhtemelen şu anda bir ilgi alanı. Ayrıca, SOL’un boğa piyasasında iyi iş çıkaracağını düşünüyorum. Biraz satın almak ve biriktirmek kötü bir fikir değil.”

Altcoin
Kaynak: AltcoinSherpa

Analistin radarındaki diğer iki altcoin

Analist daha sonra, Maker’a (MKR) geçiyor. Altcoin Sherpa, tokenı 0,50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin hemen üzerinde biriktirmek istediğini söylüyor. Bu isteğinin nedenini, “MKR’da en sevdiğim kurulum, Fib .50 geri çekilme. Yaklaşık 1.000 dolar arıyorum. Bu kilit seviyelere yakın olmalı. Bunun iyi bir alım olacağını düşünüyorum,” diyor.

Altcoin
Kaynak: AltcoinSherpa

Analistin radarındaki son altcoin, Rollbit’in yerel varlığı olan Rollbit Coin (RLB). Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Rollbit, token geri alım ve yakım programını duyurduktan sonra uçuşa geçti. Altcoin Sherpa’ya göre RLB, 0,126 dolarlık yakın direncine kadar yükselmeye hazır görünüyor. Analist, “Burada %50 indirim yapıyorum. Kârı daha da yükselteceğim. Ayrıca bu konuda bir koşucu bırakacağım. Tüm FUD’a rağmen, bunun hala bir dolar yazıcısı olduğunu düşünüyorum,” açıklamasını yapıyor.

Kaynak: AltcoinSherpa

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

‘Derin Düzeltme’ Bekleyen Analist, Alacağı Altcoin İsimlerini Verdi!