Analist, MATIC ve Bu 3 Altcoin İçin Kritik Seviyeleri Belirledi!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 3 hafta önce
1.079 görüntülenme
Analist, MATIC ve Bu 3 Altcoin İçin Kritik Seviyeleri Belirledi!

Efsanevi analistlerden biri olan Michael van de Poppe, dört altcoin projesine yönelik yeni açıklamalar yaptı. Analist, radarını Polygon (MATIC)’e kilitledi. Ayrıca, popüler Ethereum layer-2 çözümü olan Optimism’e (OP) de ilgi gösteriyor. Diğer yandan, Ethereum (ETH) ve Chainlink’e (LINK) yönelik yükseliş beklentileriyle gündeme geliyor. İşte detaylar…

Ünlü analistten altcoin yorumu geldi

Geniş çapta takip edilen bir analist, radarını Polygon (MATIC) ve Optimism’e (OP) kilitlerken Ethereum (ETH) ve Chainlink (LINK) için yukarı yönlü patlamalar öngörüyor. Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, 649.700 Twitter takipçisine Ethereum’un 1.600 dolar desteğinin üzerinde kalmayı başardıktan sonra güç belirtileri göstermeye başladığını söyledi. Analiste göre Ethereum, 1.600 dolarlık seviyenin sıçrama için yeterli derecede güçlü olduğunu gösterdi. Ancak ilk seviyelerin ret yeme olasılığına işaret etti.

Piyasa değeri ile en büyük altcoin’e yönelik düşüncelerini aktarmaya devam eden analist, “daha yüksek bir trend izlemeye devam edeceğimizi düşünüyorum,” dese de, nihai sorunun, uzun pozisyon açmak için hangi seviyeden giriş yapılması olduğuna işaret etti. 

Diğer yandan, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e bakan Van de Poppe, LINK’in uzun süreli rallilere tanık olabileceğini düşünüyor. Analist, Chainlink’in 10 dolara doğru devam etmek için uygun bir noktada olduğunu savunuyor.  Kriptokoin.com verilerine göre LINK, bu yazıyı yazdığı sırada 7,40 dolardan işlem görüyor. Yani, traderın 10 dolarlık hedefine ulaşırsa, şu anki seviyesinden yüzde 35’in üzerinde yükselmiş olacak.  Bu da hafife alınacak bir ivme değil.

MATIC ve OP için sırada neler var?

Analistin listesinde, Van de Poppe’nin yaklaşık 1,25 dolardan biriktirmeyi planladığı Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon var. Analist, satın alım için “piyasanın alt sınırlarında” MATIC’te uzun pozisyon için beklediğini aktarıyor.   MATIC, yazım sırasında 1.27 dolardan el değiştiriyor.

Traderın listesindeki son coin, Ethereum layer-2 ölçekleme çözümü Optimism oldu. Van de Poppe’ye göre OP, tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) kaydetmeye hazır görünüyor. Analist, OP’nin rekor seviyelerin üzerinde bir kırılma yaşamak için “can attığını” bile öne sürdü. Analist, bu alanın destek için 2.80 doları tuttuğunu görmek istediğini aktardı. Ayrıca, yükseliş ile birlikte minimum 2.65 doları görmek istediğine dikkat çekti.

Yazım sırasında OP’nin değeri 2.89 dolar seviyelerinde yer alıyor. OP’nin söz konusu seviyelerde devam etmesiyle ve piyasaların düzeltmeyi tamamlamasıyla analiste göre sırada 3.50 dolar var.  Ancak, bunların yalnızca analist görüşü olduğunun altını çizmek lazım. Her yatırımcı, yatırımını, kendi araştırması doğrultusunda yapmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Türklerin Aldığı 3 Altcoin İçin Önemli Gelişmeler: Ortaklık da Var!
Türklerin Aldığı 3 Altcoin İçin Önemli Gelişmeler: Ortaklık da Var! Çeşitli altcoin projeleri için önemli gelişmeler dikkat çekti. Bu yazımızda, Türklerin aldığı üç altcoin için dikkat çeken haberleri paylaşacağız. ApeCoin’de (APE) kritik teklif reddedildi ApeCoin (APE) kısa süre önce Forever Apes ekibinin dört çıkartma, bir yama ve...
Aslı Dinçer 3 hafta önce