Nam Salan Analist, Altcoin Seçimlerini Paylaştı: En İyileri!

Vural Erkan
Vural Erkan 4 hafta önce
1.681 görüntülenme
Nam Salan Analist, Altcoin Seçimlerini Paylaştı: En İyileri!

Kripto para dünyasında, yatırımcılar ve meraklılar her zaman bir sonraki büyük şeyin peşindedir. Kripto alanındaki en son trendleri ve gelişmeleri analiz etmeye ve tartışmaya adanmış popüler bir YouTube kanalı olan Coin Bureau, 2023 için en iyi üç altcoin seçimini paylaşıyor. Ayrıca yapay zeka, bir altcoin için 2023 sonuna kadar %168’lik artış öngörüyor.

2023’te yatırım yapılacak en iyi altcoin projeleri

Bir video röportajında ​​Coin Bureau’nun analisti, gelecekte izlemesi gereken ilk üç seçim olarak Algorand (ALGO), Thorchain (RUNE) ve Lido’yu (LDO) vurguluyor. Analiste göre Algorand, ağ üzerinde ölçeklenebilirliği iyileştiren son yükseltmelerle yıllar içinde çok fazla gelişme gösteren ilginç bir altcoin projesi. Algorand’ın arkasındaki ekip ayrıca ABD’deki güçlü insanlarla yakın bağlantılara sahip ve yüksek hiperenflasyonun olduğu ülkelerde işlem sorunlarını çözmek için farklı hükümetlerle birlikte çalışıyor.

Thorchain ise farklı Blockchain’ler arasında birlikte çalışabilirlik ve değiş tokuşa odaklanan heyecan verici bir altcoin projesi. Analist, bu fikrin kripto alanında çok büyük bir şey olacağına ve birlikte çalışabilirliğin önemine bağlı olduğuna inanıyor. Başka bir seçim olan Lido, SEC’in BUSD’nin peşinden gitmesi ve likit staking potansiyeli nedeniyle önemli olabilir. Analist ayrıca, Ethereum’un popülerlik ve kullanım açısından sonunda Bitcoin’i geçme potansiyelini tartışıyor. Ancak, iki kripto para biriminin farklı amaçlara hizmet ettiğini ve ikisi arasında rekabet olması gerekmediğini söylüyor.

Altcoin

Analistin ilk üç altcoin seçimi, önümüzdeki yıllarda izlemeye değer görünüyor. Hem yatırımcılar hem de meraklılar, şüphesiz Algorand, Thorchain ve Lido’nun gelecekteki gelişmelerinin yanı sıra Ethereum ve Bitcoin’in devam eden büyümesi ve evrimini hevesle bekliyor olacaklar.

Yapay zeka, DOT fiyatının %168’den fazla artacağı öngörüyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, makine öğrenimi algoritmalarını kullanarak büyük veri kümelerini analiz eden yapay zeka modelleri, artık gelecekteki eğilimleri tahmin etmek için kullanılıyor. Bu doğrultuda yapay zeka, Polkadot ağının devam eden iyileştirmeleri ışığında 2023 sonu için bir Polkadot (DOT) fiyatı tahmini yaptı. CoinCodex’in yapay zeka teknolojisine göre, Polkadot’un 30 Aralık 2023’te mevcut fiyatından %168,77 artışla 17,39 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

Altcoin
DOT fiyat tahmini / Kaynak: CoinCodex

Basın zamanında Polkadot günlük yaklaşık %2,11 düşüşle 6,47 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca DOT haftalık bazda %11’in üzerinde değer kaybetti.

Altcoin
DOT 4 saatlik grafik / Kaynak: TradingView

Polkadot için destek seviyeleri 6,47 dolar, 6,36 dolar ve 6,21 dolar. İkincisi, klasik pivot noktasının (P1) mevcut değerine göre en önemli olan 6,62 dolar. Ek olarak, ilgili Polkadot direnç seviyeleri 6,73 dolar, 6,88 dolar ve 6,99 dolar.

DOT 1 aylık gösterge tablosu / Kaynak: TradingView

TradingView’de, DOT için bir aylık göstergeler karışık. Osilatörler ve hareketli ortalamalar “2” ve “3”te “al” sinyalleri verirken, özet “8”de “sat” öneriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Azcoinnews

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dikkat: Bu 5 Analistin Şubat'taki Kripto Para Tahminleri Tuttu!
Dikkat: Bu 5 Analistin Şubat’taki Kripto Para Tahminleri Tuttu! Kripto para piyasasını tahmin etmek, yüksek oynaklığı, diğer yerleşik varlıklarla korelasyon eksikliği ve onu etkileyebilecek birçok dış faktör nedeniyle herkesin bildiği gibi zor. Ancak bu beş analist, Twitter’da Bitcoin, Ethereum ve Aptos için doğru tahminler yayınlayarak bunu...
Vural Erkan 4 hafta önce