Boğa Piyasasının Bitişini Bilen Analistten Altcoin Tahminleri!

Boğa Piyasasının Bitişini Bilen Analistten Altcoin Tahminleri!
Boğa Piyasasının Bitişini Bilen Analistten Altcoin Tahminleri!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz yıl Bitcoin’in boğa piyasasının sonunu doğru şekilde tahmin eden analist yeni tahminde bulundu. Analist, Ethereum tabanlı (ETH) bu altcoin için büyük bir ralli öngörüyor. Kripto para analistine göre, ETH tabanlı altcoin projeleri ayı piyasasında kazanç sağlayabilir.

Tanınan analist BTC ve ETH hariç altcoin piyasalarını yakından takip ediyor

Sektör içerisinde Pentoshi adına ile tanınan analist, Twitter hesabındaki 640.900 takipçisiyle öngörülerini paylaştı. Merkeziyetsiz Oracle Chainlink’in (LINK) yüksek zaman aralığına bakıldığında en iyi görünen grafiklerden birini barındırdığını söylüyor. Kripto analisti ayrıca, Aralık ayı içerisinde piyasaya sunulması planlanan Chainlink’e yatırım yapmanın etki yaratacağını düşünüyor. LINK’i 12.45 dolarlık fiyat hedefine iten bir katalizör olacağına dair beklentilerinden de bahsediyor. Pentoshi, paylaşımında şu ifadelere yer veriyor:

İnsanlar şu anda sessizde olsa, bundan üç ila dört hafta sonra durumun böyle kalmayacağını düşünüyorum. Dört ila beş hafta (hedefi belirlemek adına) zamanı takip etmek gerekiyor.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi; Chainlink son 24 saat içinde yüzde 6.58 oranında yükselişte. LINK, şu anda 8.07 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Böylelikle Pentoshi’nin hedefine doğru bir hareketlilik, LINK adına yüzde 60’ın üzerinde bir yükseliş potansiyeli olduğunu gösteriyor. Pentoshi, Bitcoin ve Ethereum hariç altcoin’lerin toplam piyasa değerini de yakından takip ediyor. Analiste göre, altcoin piyasalarının değerini izleyen endeks kısa vadeli bir dip oluşturmuş durumda.

Analist, Ethereum ve Bitcoin’de ralli öncesi bu seviyeleri bekliyor

Yerel bir dip bölgesi oluşturması halinde ise kripto analisti, endekste yukarı yönlü hareket bekliyor. Pentoshi, endeksin şu anki 387 milyar dolardan 456 milyar dolara yükselebileceğini tahmin ediyor. Bununla birlikte analist, altcoin projelerinin genel olarak büyüdüğünü söylüyor. Altcoin projelerinin böylelikle kripto piyasaları adına önemli bir alana sahip olduğunu gösteriyor. Analist, paylaşımda şu ifadelere yer veriyor:

Her şey gibi, mevcut ayı piyasası tabanını doğrudan 2017 yılının tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde oluşturdu. Bunu söylerken, MANY’nin hepsinin Ağustos ayı seviyelerine geri dönmediğini görmemiz için büyük bir şans.

Bitcoin’in yanısıra Lider altcoin Ethereum’u gözlemleyen analist, ETH’nin yeni bir ticaret aralığına girdiğini söylüyor:

Desteğe çevrilen direnç bölgesi, şu anda 1.516 dolar seviyesi düşük. Devamında, 1.650 dolar orta noktası ve 1.783 dolar yüksek fiyat aralığını gösteriyor.

Ethereum (ETH), son 24 saatte yüzde 0.89 oranında yükselişte. Buna bağlı olarak fiyat şuanda ise 1,618.53 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Bunun devamında lider kripto para Bitcoin’e baktığımızda, analist bir uyarıda bulunmakta. Analist, BTC’nin yeni bir ralli başlatmadan BTC ayıları adına bir tuzak kurmak için düştüğünü söylüyor. Sonrasında paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Şimdi 19 bin dolarlık dip ayıların bir hafta içerisinde ilk geri çekilmeleri kutlamasını bekleyin. Ardından onları yeniden yükselişle cezalandırın.

Bitcoin fiyatı şuanda 20,708.90 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Analiste göre, BTC’nin yeniden düşüş yaşaması altcoin projelerini fazla etkilemeyecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Boğa Piyasasının Bitişini Bilen Analistten Altcoin Tahminleri!