4 Kez Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyeleri Görecek!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 28 Aralık 2021
0 görüntülenme
616ee2d3309e6d28efcee5b6 o U v2

Daha önce Bitcoin’de 3.150, 6.500, 10.000 ve 3.800 dolar seviyelerini doğru öngören bir analiste göre ABD Federal Rezervi düşük faiz oranlarında “mükemmel bir fırtına” sağlarsa, Bitcoin (BTC) Mayıs 2022’ye kadar 333.000 doları hedefleyebilir. Kriptokoin.com olarak filbfilb’in analizlerini aktarıyoruz…

Filbfilb’den yeni Bitcoin tahmini

Ticaret platformu Decentrader’ın kurucu ortağı olan filbfilb, 27 Aralık’ta fiyat tahminini güncelleyerek, gelecek yıl BTC fiyat hareketi hakkında baş döndürücü sonuçlara ulaştı. Analiste göre 2021 boyunca neredeyse harfi harfine tahminine göre hareket ettikten sonra, koşullar aynı kalırsa BTC/USD önümüzdeki altı ayda büyük kazançlar elde edebilir. Fed’in gelecek yıl iki faiz artırımı yapmaya hazır olduğunu ancak sürpriz bir taktik değişikliğinin geniş kapsamlı sonuçları olabileceğini düşünüyor. Önceki halving döngülerindeki tarihsel fiyat hareketinin yanı sıra Fibonacci dizilerini analiz eden filbfilb’e göre Bitcoin, Fed yetkililerinin oran artışlarını azaltmasının bir sonucu olarak 300.000 doları geçebilir. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

O seviyeye (300.000 dolar) parabolik olarak ulaşmak için, muhtemelen Fed’in oranları artıramaması (muhtemelen fiyatlandırılıyor) ve yükselen enflasyonun BTC’de güvenli bir uçuşa yol açacağı mükemmel bir fırtınaya ihtiyacımız var.

Aralık 2018’de Twitter’da BTC/USD 3.100 dolarda dibe vurdukça yayınlanan ek bir grafik, fiyat hareketinin o zamandan beri ne kadar tahmin edilebilir bir şekilde ilerlediğini gösteriyor. Filbfilb, Twitter takipçilerine “Fiyat tam olarak tahmin edildiği yerde. 2022’de olacaklar için yeterli kripto paranız yok,” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

scam
Bu Altcoin’e Dikkat Edin: Honeypot Dolandırıcılığı Gizli! Blockchain güvenlik firması PeckShield tarafından yayınlanan bir uyarıya göre, popüler meme coin Floki Inu’nun bir kopyası olan altcoin Snowflake Floki, bir “honeypot” dolandırıcılığı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz… Güvenlik firmasından bu altcoin projesine yönelik uyarı PeckShield, Snowflake Floki’nin...
Aslı Dinçer 28 Aralık 2021