3 Kez Bilen Analist: Bitcoin Fiyatı İçin Bu Seviyelere Bakın!

bitcoin 6 1
bitcoin 6 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto analisti olan DonAlt, lider kripto paranın nereye gittiğine dair bir fikir edinmek için Bitcoin fiyatı (BTC) için üç potansiyel bölgeye baktığını söylüyor. Analistin, ses getirecek tahminlerini birlikte inceleyelim…

DonAlt, Bitcoin fiyatı için kritik seviyeleri belirliyor

“DonAlt” olarak bilinen analist, yeni tahminlerini paylaştı. DonAlt, Bitcoin 44.400 doların altında kaldığı sürece düşüş eğiliminde ve 44.400 dolar ile 46.200 dolar arasındaysa BTC‘de nötr kalacağını söylüyor. Analist, fiyatı 46.200 doların üzerine çıkarsa, piyasa değerine göre en büyük kripto para üzerinde yükselişe geçeceğini söylüyor. DonAlt konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Şu anda, 60 bin doları yansıtan mevcut fiyat hareketi ile bir gönül rahatlığı omzu gibi görünüyor. Beni aksine ikna etmek için güç kazanması gerekiyordu.

Bitcoin İçin Kritik Cuma Geldi: İşte Seviyeler ve Olabilecekler!

DonAlt, Bitcoin için teknik olmayan görüşü de paylaşıyor

CoinGecko’ya göre Bitcoin, yazı yazılırken 44.320 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde %8 düştü. Bununla birlikte Bitcoin fiyatı, yazmadan önceki son 24 saat içinde artış trendinde işlem gördü. DonAlt, kripto paranın yakın geleceğinin, geleneksel finansal piyasalara kıyasla gücü etrafında döndüğünü söylüyor. DonAlt konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Teknik olmayan görüş şu: Küresel piyasalar düşmeye devam ediyor, kripto para sadece gezintiye çıkacak. Geleneksel piyasalar son birkaç günde kaybettiklerini geri alırsa, kripto para da kazanacak. Şu anda teknik analizden daha önemli olan, kripto paranın geleneksel pazarlara göre göreceli gücüdür.

Bitcoin Fiyatı Bu Seviyelere Gidiyor!

Analist DonAlt’ın başarılı kripto para tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Bitcoin tahminleri tutan DonAlt, 28 Mart’taki 6.100 doları bildi.  Ayrıca DonAlt, Ocak ayının başında Bitcoin’in %44’lük rallisini doğru bir şekilde öngördü ve 12 Şubat’ta BTC’nin 10.300 doların üzerine çıktığı zirveyi de başarılı bir şekilde belirledi.

Bunun dışında analistin yüksek başarı oranına sahip olduğu başka tahminleri de var. Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında ufak artışlarla 44.320 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 834 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

3 Kez Bilen Analist: Bitcoin Fiyatı İçin Bu Seviyelere Bakın!