3 Kez Haklı Çıkan Analist, Bitcoin’in Sıradaki Hamlesini Paylaştı!

ongoruleri tutan bitcoin ustasi yaniliyorsunuz bu duzeylere gidiyoruz WCtTxCiH
ongoruleri tutan bitcoin ustasi yaniliyorsunuz bu duzeylere gidiyoruz WCtTxCiH
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş çapta takipçi kitlesine sahip bir kripto traderı ve stratejisti, fiyat hareketi yanlış olduğunu kanıtlayana kadar Bitcoin (BTC) üzerinde boğa olarak kalmayı seçtiğini söylüyor. Kriptokoin.com haberlerinde de yer verdiğimiz DonAlt takma adlı kripto traderı ve analisti, Bitcoin için 28 Mart’taki 6.100 doları isabetli bir şekilde tutturdu. Bunun haricinde DonAlt, Ocak ayının başında Bitcoin’in %44’lük rallisini doğru tahmin etmeyi başardı. Stratejist 12 Şubat’ta BTC’nin 10.300 doların üzerine çıktığı zirveyi de başarılı bir şekilde öngörmüştü.

“BTC’de zayıflık görene kadar boğa olmaya devam edeceğim”

Kripto analisti DonAlt, yeni bir strateji oturumunda, lider kripto para 50.000 doların üzerinde işlem görmeye devam ettiği için Bitcoin (BTC)’nin şu anda haftalık zaman diliminde zayıf bir direnç alanıyla karşı karşıya olduğunu söylüyor:

Benim için bunun bir 60.000 dolarlık direnç olduğunu iddia edebilirsiniz. Ama benim için bu o kadar çok test edildi ki. Bir süre burada kontrol edilmemiz için iyi bir şans olduğunu düşünüyorum. Ancak daha uzun vadeli olacağını sanmıyorum. Bu yüzden, zayıflık görene kadar alıma devam edeceğim. Şu anda, gerçekten çok fazla bir zayıflık görmüyorum. Yani aksi kanıtlanana kadar ben boğayım.

DonAlt’a göre lider kripto Bitcoin (BTC) için gökyüzü açık

Günlük zaman dilimine bakıldığında kripto stratejisti DonAlt, Bitcoin (BTC) için gökyüzünün açık olduğunu söylüyor.

Şu anda, günlük zaman çerçevesinde, bence hiç direnç kalmadı, ki bu oldukça iyi. 50.000 doları tuttuğumuz sürece, kısa zaman dilimleri bile aptalca bir yükseliş gibi görünüyor.

Bitcoin

Kripto analisti DonAlt, BTC’deki yükseliş görünümünü değiştirmesi için neye ihtiyaç duyacağına gelince, Bitcoin’in şu anki 54,675 dolarlık değerinden %20’lik bir düzeltmenin duruşunu tersine çevirmek için yeterli olacağını belirtiyor:

Buradaki herhangi bir şey benim görüşüme göre boğa. Yani 44.000 doların üzerinde bir şey ve bu şimdi biraz uzakta. Bu geçersiz kılma değişmedi. Eğer oraya geri dönmeye başlarsanız, o zaman birçok kez test edilmiş en düşük seviyeniz (40.000 dolar) olur. Bunların bir daha tutacağını sanmıyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

3 Kez Haklı Çıkan Analist, Bitcoin’in Sıradaki Hamlesini Paylaştı!