8’den Fazla Bilen Analist: Bitcoin ve ETH Bu Seviyelere Gidiyor!

8’den Fazla Bilen Analist: Bitcoin ve ETH Bu Seviyelere Gidiyor!
8’den Fazla Bilen Analist: Bitcoin ve ETH Bu Seviyelere Gidiyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zamanında Bitcoin çağrılarıyla büyük takipçi kitlesini oluşturan bir kripto stratejisti, yeni yorumlarını açıkladı. Analist Smart Contracter, hem BTC hem de Ethereum (ETH) için ralli beklediğini söylüyor. İşte detaylar…

Analist, Ethereum için sıçrama bekliyor

Smart Contracter, 208.700 Twitter takipçisine, önde gelen kriptolar BTC ve ETH hakkında yorumlarını aktardı. Lider altcoin ETH’nin 0.618 Fibonacci seviyesinin üzerinde kalmayı başardıktan sonra sürekli bir sıçrama yaşayacağını öngörüyor. Analiste göre ETH’de 0.618 Fib seviyesindeki hareket, 1.400 dolara işaret ediyor ve iyi duruyor. Smart Contracter, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

ETH’deki 0.618’den güzel hareket, 1.400 dolara sıçrama için iyi görünüyor. Bu seviyeden gerçekten iyi bir sıçrama elde etmek için volatilitenin azalacağını kesinlikle söyleyebiliriz.

Bu sırada Ethereum, günlük bazda yüzde 1’lik bir yükseliş ile 1.139 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi, son 7 günde yüzde 0.3’lük bir değer kaybı yaşamış durumda.

Smart Contracter, Bitcoin için iyimser

Piyasa değeri ile en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’e bakıldığında, Smart Contracter, BTC’nin 0.618 Fibonacci alanı çevresinde yapıcı bir tepki verdiğini söylüyor. Bunun, piyasa değerine göre en iyi kripto için iyiye işaret ettiğini söylüyor. Analist, BTC’deki 0.618 Fib seviyesi, günlük kapanışa güzel bir tepki olarak oluşuyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

BTC’deki 0,618’den günlük kapanışa güzel tepki. Bir planı var ve onu uygulamak için fiyat değişimi yaşıyor.

Bitcoin’in 0.618 Fibonacci seviyesinin üzerindeki tepkisi, Smart Contracter’ın BTC’nin bir ralli için hazırlandığı görüşüyle ​​uyumludur. Geçen ayın sonlarında analist, Bitcoin traderlarının BTC biriktiriyor gibi göründüğünü söylemişti. En az 24.000 dolara bir sıçrama beklediğini söyledi. Analiste göre BTC, her geçen gün daha çok birikim aşamasında gibi görünüyor. Analiste göre 19.000 dolar civarında maksimum teklif seviyeleri yer alıyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

BTC her geçen gün daha çok birikime benzemeye başlıyor. 19.000 dolar aralığında maksimum teklif verilmesi planlanıyor. Bu nihai dip de olabilir, sadece orta vadeli bir teklif de olabilir. Hala emin değilim ama sanırım minimum 24.000 doları geri alacağız.

Analistin önceki tahminleri

Smart Contracter, geçtiğimiz yıllarda yaptığı tahminler ile adından söz ettirmişti. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere analist, BTC’de 2020 yılında görülen 3.200 dolarlık seviyeyi önceden bilmişti. Ayrıca, 2020 yılının sonlarına doğru ivme kazanan BTC’nin ralli yapacağını da doğru bir şekilde tahmin etmişti. Bunun dışında, 2021 yılında 23.000 doların kırılacağını doğru tahmin etti. Ethereum’da ise geçtiğimiz yılın Mart ayında görülen 1.600 dolarlık düşüşü öngördü ve Eylül 2021’deki geri çekilmeyi bildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

8’den Fazla Bilen Analist: Bitcoin ve ETH Bu Seviyelere Gidiyor!