Altcoin Kâhini “Bitcoin, Ethereum ve DOT” Tahminlerini Duyurdu!

st898949e 1 1
st898949e 1 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin kâhini olarak bilinen Capo, yakın tarihli analizlerinde Bitcoin, Ethereum ve Polkadot (DOT) için yükseliş tahminlerini paylaştı. Analiste göre kademeli olarak gerçekleşecek bu tırmanışta Bitcoin’i ilk 60.000 dolar ve DOT fiyatını 675 dolar zirvesi bekliyor. İşte ayrıntılar…

Analiste göre 2022 Polkadot’un (DOT) yılı olacak

İsabetli tahminleriyle bilinen kripto analisti Capo, Bitcoin’de güçlü bir yükseliş ivmesi beklerken 2022’nin Polkadot’un (DOT) yılı olabileceğini söylüyor. Birlikte çalışabilirlik Blockchain’i Polkadot (DOT), analiste göre gelecek yılın Mayıs ayına kadar %2,471’e kadar değerlenebilir. Capo bunun için aşağıdaki teknik grafiği paylaşıyor:

Capo tahminlerini, kalabalık psikolojisini takip eden bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine dayandırıyor. Analistin yukarıdaki grafiğine göre DOT, 675 dolara ulaşabileceği beşinci dalgayı ateşlemeden önce 250 dolara güçlü bir üçüncü ralliye hazırlanıyor.

Analist Bitcoin’de 2021 düzeltmelerini karşılaştırıyor

Bitcoin’e gelince, analist lider kripto para biriminin dip seviyelerden gezindiğine inanıyor. BTC için Aşağıdaki teknik grafiği ve yorumları paylaşıyor:

Bu iki düzeltme çok benzer:

  • 3 aynı dalga formasyonu
  • Aynı dip oluşumu (3 dokunuş)
  • Aynı fonlama+prim negatif oranları
  • Son ayak aşağı inmeden önce aynı gizli düşüş eğilimi.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Capo’nun grafiği, Bitcoin’in 13 Aralık’ta 46.000 doların altına düzeltme hareketiyle 60.000 doların üzerine ulaşabileceğini öngörüyor.

Ethereum fiyat tahmini

Analiste göre Ethereum’da 3.900 doların altında bir kapanıştan kaçındığı sürece yükseliş görünümü korunuyor. Capo Ethereum için aşağıdaki teknik grafiği yorumluyor:

ETH, Mart 2020 çöküşünden bu yana art arda en düşük seviyelerle mükemmel bir yükseliş trendi oluşturuyor ve şimdi önceki zirveleri destek olarak yeniden test ediyor. Bu çok boğa.

Analist "BTC, Ethereum ve DOT" Tahminlerini Duyurdu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Altcoin Kâhini “Bitcoin, Ethereum ve DOT” Tahminlerini Duyurdu!