Milyonluk Aboneli Analist: Bu 10 Altcoin Devrim Yapacak!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 10 Altcoin Devrim Yapacak!
Milyonluk Aboneli Analist: Bu 10 Altcoin Devrim Yapacak!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakın tarihli bir videoda, popüler bir kripto para kanalı olan Altcoin Daily, yorumlarıyla dikkat çekti. Kripto piyasasını önemli ölçüde etkileyen on kripto para biriminin derinlemesine bir analizini yaptı. Aaron Arnold tarafından sunulan video, bu kripto para birimlerinin kripto alanında devrim yaratma potansiyelini vurguladı. İşte detaylar…

Altcoin Daily, dikkat çeken coin’leri açıkladı

Video Cardano’ya odaklanarak başladı ve Arnold, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’ın iyimser vizyonunu tartıştı. Hoskinson, Cardano’nun yerel tokenı ADA için, bazı güncelleme ve tekliflere işaret etti. Bu nedenle ADA’nın bu yaz Bitcoin, Ethereum ve diğer tüm kriptoları geçebileceğini öngörüyor. Bu güncellemelerden biri, Cardano’nun on-chain yönetişim altyapısı ile ilgili. CIP-1694 isimli öneri, bu altyapıda devrim yaratarak ağı gerçekten merkeziyetsiz hale dönüştürmeyi amaçlıyor.

Arnold ayrıca Avalanche’ın, özel Blockchainleri dağıtmak ve ölçeklendirmek için bir launchpad olan Ava Cloud’un lansmanı da dahil olmak üzere son gelişmelerini vurguladı. Avalanche ayrıca bir Euro stablecoin’i piyasaya sürerek multi-chain genişlemeye ilk adımını attı. Arnold, Avalanche’ın geliştiricileri ve DeFi likiditesini çekmek için önemli adımlar attığını belirtti. Videoda ayrıca,The Graph Protocol’ün ana ağından da bahsedilmekte. Bu protokolde son beş çeyrekte aktif sub-graph’ların sayısında çeyrekten çeyreğe yüzde 26’lık bir artış gördük. Arnold, Ethereum’un borsa bakiyesinin son beş yılın en düşük seviyesine gerilediğine dikkat çekti. Buna karşın stake haldeki Ethereum mevduatlarının 22,2 milyonla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını belirtti.

UNI, MATIC, APT için olumlu gelişmeler var

Arnold ayrıca Aptos Labs’in Nicholas Cage’in yakında vizyona girecek filmi “Renfield “i tanıtan bir Web 3 oyunu oluşturmak için NBC Universal ile yaptığı ortaklığı da ele aldı. Oyun, Aptos Blockchain’inde basılan dijital koleksiyonlar sunmakta. Joe Rogan’ın üzerinde durduğu bir proje olan Karate Combat’tan da bahsedilmekte. Proje, oyuncuların MMA dövüşlerine bahis oynamasına ve ödüller kazanmasına olanak tanıyor. Arnold, bunun Web3’ün erken benimsenmesinin ilk işaretlerinden biri olabileceğini öne sürdü.

SHIB, SOL, Ethereum, BTC İçin Sıradaki Seviyeler Ne

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere merkezi olmayan borsa olan Uniswap da artan aylık aktif kullanıcı sayısıyla analistin dikkatini çekti. Diğer yandan Arnold, Polygon’u, özellikle Reddit ile ortaklığı aracılığıyla milyonlarca kullanıcıyı kriptoya dahil etmedeki başarısından dolayı övdü. Reddit, Polygon multi-chain ekosisteminden yarar sağlayarak son 10 ayda 9,7 milyon kullanıcıyı NFT platformuna başarıyla dahil etti. Son olarak Arnold, Decentraland’ın her seferinde bir avatarla gerçek değişimi teşvik etmeyi amaçlayan Metaverse Pride 2023 etkinliğinden bahsetti. Üç gün sürecek kutlamada, Pride topluluğuna odaklanan eğitim deneyimleri ve canlı müzik performansları gündemde olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 10 Altcoin Devrim Yapacak!