Efsanevi Analist: Bu 2 Altcoin Önce Çakılacak Sonra Fırlayacak!

bitcoin altcoin season analyzing iStock 1292246343
bitcoin altcoin season analyzing iStock 1292246343
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaygın olarak takip edilen bir kripto para trader’ı olan Michael van de Poppe, yakın bir zamanda paylaştığı videosunda iki popüler altcoin projesine dikkat çekti ve bunlar için yükseliş trendine vurgu yaptı. Kriptokoin.com olarak detayları paylaşıyoruz…

Michael van de Poppe’dan 2 popüler altcoin projesine yönelik yorum

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, yeni videosunda Cardano (ADA) için potansiyel geri dönüş noktalarını vurgularken Ethereum (ETH) ve Cosmos’un (ATOM) yükseliş trendine devam edebileceğini düşünüyor. Kripto piyasası trader’ı Michael van de Poppe, 134.000 YouTube abonesine, Ethereum’un yükselmeden önce 0.0058 BTC’de (3.267 dolar) destek bulmasını istediğini söyledi. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bu noktada altcoin’lerde bir dip elde edeceksek, açıkçası bu alanda (0.058 BTC) bir ret yemek, geri gelmek, reddetmek ve konsolide etmek istersiniz. Bunun ardından devam ederiz. Fiyat tekrar yukarı gidebilir, ancak genellikle bu yapıda da bir yükseliş ayrışmasının geçerli olduğunu göreceğiz.

Popüler Analist, Tutacağı 8 Altcoin'i Paylaştı!

Ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik sağlayan ekosistem Cosmos’a bakıldığında ise trader 0.0007 BTC’nin (39.43 dolar) üzerinde bir kırılmanın yükseliş momentumunu onaylayacağını düşünüyor. Ancak bir yükselişten önce ATOM’un daha da fazla düşmesi durumunda şaşırmayacağını söyleyerek aşağıdaki ifadeleri ekledi:

ATOM’da izlediğim seviyeler: bu aralıklardaki herhangi bir seviye (0.0007 BTC), kırmamız gereken yer orası. Dolayısıyla, böyle bir sıçrama yaşarsak ve Bitcoin tekrar hızlanacaksa, gerçekten yeni bir boğa koşusu başlatmadan önce 0.00043 BTC (24.22 dolar) ila 0.00047 BTC (26.48 dolar) civarında bir düzeltme alırsak şaşırmıyorum.

Analistin Cardano (ADA) yorumu

Cardano’ya gelince, Van de Poppe, daha güçlü bir destek seviyesi bulduğu için hisse kanıtı blok zincirinin düşmesini bekliyor. “Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı Cardano, ayrıca birkaç (destek) seviyesini işaretledik, oraya ulaştık, henüz gerçek bir güçlü sıçrama yok. Bu nedenle, bir kez daha ciddi bir ivme kazanmadan önce açıkça piyasalarda daha fazla onay almak istiyoruz,” ifadelerini kullanıyor. Analist, bir sonraki ilgilendiği alan olarak 0.00003 BTC’ye (1.69 dolar) dikkat çekiyor. “Şahsen ben daha çok 3000 [satoshi] (1.69 dolar) bölgesiyle ilgileniyorum,” diyerek analizini sonlandırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Efsanevi Analist: Bu 2 Altcoin Önce Çakılacak Sonra Fırlayacak!

Yorumlar kapalı.