Milyonluk Aboneli Analist, Bu 2 NFT Projesine Gözleri Çevirdi!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 18 Kasım 2021
4 görüntülenme
nft ler platformlar arasinda nesiller arasi bir bolunmeyi nasil yaratiyor

Milyonluk aboneli Bitboy Crypto Youtube kanalı analisti, radarına aldığı ve kripto topluluğunun dikkatini çekebilecek 2 NFT projesini paylaşıyor.

İlk seçim: Dual World Fusion

Justin Williams’a göre, Dual World Fusion, her Fusion koleksiyon parçası fiziksel gayrimenkulle desteklendiğinden, düşüş göstermeyen ilk NFT projesi olarak kendini tanıtıyor. Williams proje dair şunların altını çiziyor:

Dual World Fusion, şimdiye kadarki en benzersiz NFT projelerinden biridir. Koleksiyonu destekleyecek gayrimenkul, İngiltere’nin Manchester Şehir Merkezi’nde lüks bir dairedir. Kurucuları anonim değildir ve gerçek dünya işleri ve halka açık şirketlerle ilişkileri vardır.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Justin Williams, Fusions’ın şu anda kurucuya ait olan ve 500 bin dolarlık piyasa değerine sahip İngiltere’de lüks bir şehir merkezindeki dairenin eşit mülkiyetine sahip olacağını bildiriyor. Bu mülk değer kazanmaya ve topluluk cüzdanı için kira geliri elde etmeye devam edecek. Ayrıca, NFT’ler minting aşamasını tamamladıktan sonra metaverse arazilerinin satın alınması ve mağazasının ve dijital moda hattının gelişimi başlayacak. Şu anda mevcut 1400 Fusion NFT var ve darphane (minting) fiyatı 0.25 ETH.

Pluto Alliance NFT koleksiyonu

Pluto Alliance, piyasaya çıktığında hemen tükenen ve NFT’lerde mini ayı piyasasına rağmen güçlü bir taban fiyatı koruyan rastgele oluşturulmuş 10.000 NFT’den oluşan bir koleksiyondur.

Williams, bir Pluto Alliance avatarına sahip olmanın BiTToken airdrop’ları, Pluto Alliance oyunlarına erken erişim, staking bonusları ve CoinLeague’de gelir paylaşımı, özel ayrıcalıklar ve erişim dahil olmak üzere bir çok yardımcı programa açılan bir kapı olduğuna dikkat çekiyor:

Bir fantezi altcoin ticaret oyunu olan Coinleague, şimdi belirli uzaylı ırklarının sahiplerine %5 devir payı getirmek için Pluto Alliance ile ortaklık kurdu. Coinleague ekipleri, NFT sahiplerine oyunda bir devir payı vermek için Polygon ağına bir NFT bırakıyor. Blackhole, Pluto ve Merkür uzaylıları bu NFT’leri ücretsiz olarak alacaklar. Diğerleri, kendi NFT’lerini basarak devir payına katılabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

thumb2 mount everest zhumulangma highest mountain himalayas mountain landscape
Bitcoin Düşerken SAND ve Bu 9 Altcoin ATH’yi Kırdı Geçti! Evergrande iflas FUD’larının piyasa geneline etkisi %10’luk haftalık kayıplara sonuçlanırken, SAND ve AVAX’ın dahil olduğu bir dizi altcoin projesi fiyat keşfi modunda yeni ATH’ler aramaya devam etti. CryptoDiffer verilerine göre RPG, GALA, AVAX, SAND ve STARL ilk...
Buğra Çağlar 18 Kasım 2021