Reklamı kapat

Analist: Bu 4 Altcoin Birikim Modunda! Ralliye Hazırlanın

0 görüntülenme

Bir analiste göre Chainlink ve birikim modunda olan üç token ile mini bir altcoin sezonu gelişiyor.

Altcoin Sherpa’ya göre bu coin’ler patlamaya hazır

184.000 Twitter takipçili analist, Bitcoin’in piyasayı yeni diplere çekmek için hazırlandığını söyledi. Ancak bu rağmen büyük altcoin’lerden bazılarının “mini altcoin sezonu” başlattığı bir senaryo öngörüyor. Sherpa, Polkadot (DOT), Chainlink (LINK), Fantom (FTM) ve Avalanche (AVAX) için biriktirme modunda olduklarını söyledi. Analistin bu tahmini geçerli olursa, altcoin fiyatlarının yavaşça yükseldiğini göreceğiz. Sherpa tahminlerini şöyle açıklıyor:

Ya bu altcoin’lerin çoğu birikim aşamasındaysa? Hâlâ bir adım daha aşağıda olduğunu düşünüyorum çünkü BTC’nin düşüşte olduğunu görüyorum ama… Bir şeyin patladığını ve piyasaya öncülük ettiğini görürsek mini bir alt sezonuna açık olacağım.

Polkadot (DOT)

Sherpa’nın ilk grafiğinde yer alan Polkadot, şu anda 6.31 dolardan işlem görüyor. Bitcoin eşliğinde Kasım ayından bu yana düşüşteydi. DOT fiyatı 5 Kasım’da 55.00 dolar ile zirvesini buldu. Şimdi bu seviyeden %88.53 indirimli işlem görüyor.

Chainlink (LINK)

Sherpa’ya göre birikim aralığında olan bir diğer proje Chainlink. LINK şu anda ATH’den %88 düşüşle 7.24 dolardan işlem görüyor,

Fantom (FTM)

FTM ile ilgili olarak, Ethereum rakibi, Altcoin Sherpa’nın kritik destek seviyesinden çok uzak olmayan 0.219 dolar civarında işlem görüyor.

Avalanche (AVAX) ve Ripple (XRP)

Altcoin Sherpa’nın AVAX grafiği analizine göre, akıllı sözleşme protokolü çift dipli bir model oluşturuyor olabilir. Analist ayrıca, doğru koşullar göz önüne alındığında XRP’nin bir altcoin rallisini tetikleyen kripto para olabileceğini ekliyor. XRP piyasaya öncülük edebilse de, genellikle bir anlatı gereklidir. Analist, Bitcoin (BTC) için de yaklaşan bir düzeltme öngörüyor:

EMA’lar (üstel hareketli ortalamalar), hala bir aralıkta olan BTC’deki fiyatı yakalıyor. Hala dalgalı fiyat hareketi bekliyoruz, belki de yakında 18.000 dolara bir düşüş daha geliyor.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin sabit kalarak 19,354.53 dolardan işlem görüyor. En son analizlerinde, ünlü kripto analisti Plan B, BTC’nin ölü olduğu konusundaki konuşmaların bir maskaralık olduğunu yineledi. Analist göre, mevcut 19.000 ila 20.000 dolar, yatırımcıların kalbinde korku yaratmamalı:

İlk Bitcoin yatırımım 2015 yılında ~400 dolardı (sarı daire). Çoğu insan bitcoinin öldüğünü söyledi. 2. yatırımım 2018’de S2F modelini yayınladığımda ~4000 dolardı. Çoğu insan bitcoinin öldüğünü söyledi. 3. yatırımım şu anda ~20.000 dolar. Çoğu insan bitcoinin öldüğünü söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dev Bitcoin Balinası, 70.000 BTC’sinin Tamamını Sattı! Sonra… Bitcoin fiyatı yazın en düşük seviyelerine yakın işlem görüyor. Böylece yatırımcılara dipte satın alma riskine değer olup olmadığını sorgulatıyor. Bununla birlikte, bazı on-chain metrikler, Bitcoin’in indirimli fiyatlarına rağmen balinaların kenarda beklediğini veya sattığını gösteriyor. Bitcoin fiyatının düşme olasılığı...
Buğra Çağlar 2 ay önce