Milyonluk Aboneli Analist: Bu 4 Altcoin Yıldırım Hızıyla Geliyor

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 4 Altcoin Yıldırım Hızıyla Geliyor
Milyonluk Aboneli Analist: Bu 4 Altcoin Yıldırım Hızıyla Geliyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının tanınan isimlerinden Ben Armstrong, namı diğer BitBoy, XRP ve bu 3 altcoin projesi için yakın zamanda açıklamalarda bulundu! Bu altcoinler yakın zamanda yükselişe geçebilir! İşte detaylar…

Popüler kripto para analisti BitBoy, XRP için kritik açıklamalarda bulundu!

Tanınmış kripto para analisti ve YouTuber Ben Armstrong, nam-ı diğer Bitboy, XRP’nin son zamanlarda gösterdiği etkileyici fiyata tepki gösterdi. Bugün bir tweet’te kripto para analisti, kripto para birimlerinin son fiyat hareketinin muhtemelen henüz halka açık olmayan bazı olumlu haberlere sahip içeriden kişiler tarafından yönlendirildiğini ima etti. Armstrong’un sözleri şu şekilde:

XRP’nin sebepsiz yere böyle yükseldiğini mi düşünüyorsunuz? İçerdekiler her zaman önde gelen haberlerdir. Tek soru, haberlerin ne olduğu?

Gün içerisinde 0.49 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşayarak bir ralli başlatan XRP, raporlara göre Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile blockchain Ripple arasındaki uzun süredir devam eden yasal savaşta olası bir karar hakkında spekülasyonlara yol açtı.

Yeni airdrop, XRP fiyatında yükselişe sebep olmuş olabilir

Bir diğer yandan hızlı yükselişin nedeni muhtemelen Sologenic Geliştirme Vakfı tarafından XRP sahipleri için planlanan xCORE airdrop’udur. XRP yanlısı avukat Bill Morgan tarafından vurgulandığı gibi, Sologenic’in SOLO tokenı da aynı dönemde benzer bir fiyat artışı yaşadı.

Özellikle, kurumsal blockchain’in lansmanını anmak için, orijinal olarak XRP Ledger üzerine inşa edilen proje Coreum, xCORE airdropunun XRP ve SOLO sahiplerine dağıtacağını açıkladı. Anlık görüntü için bundan iki gün sonra 24 Mart’ı belirledi ve dağıtım 15 Mayıs’ta yapılacak.

Bu arada son rallinin, Crypto Michael (@MichaelXBT) olarak bilinen bir kripto analisti tarafından bu ayın başlarında tanımlanan bir grafik modeli tarafından da desteklendiği görülüyor. Bilhassa XRP’nin fiyatı, günlük grafikte BTC’nin fiyatına karşı daralan bir azalan kanal oluşturmuş ve bu da yatırımcının yukarı yönlü bir kırılma beklemesine neden olmuştu. Bugün bir tweet’te Crypto Michael, yükseliş ivmesini sürdürmeden önce varlığın fiyatını 0,43 doları yeniden test etmek için kullandı.

Anlık olarak XRP fiyatı, her ne kadar gün içerisinde 0.49 dolar seviyelerine kadar tırmansa da düşüş yaşadı ve 0,427313 dolardan işlem görüyor.

Bitboy, Zero-Knowledge altcoin projelerinin 2023 yılına damga vurabileceğini aktarıyor!

Zero-Knowledge kripto para birimleri, kripto dünyasında giderek daha fazla ilgi görüyor. BitBoy’da bu konuya değinen analistlerden biri. Analistin listesindeki ilk altcoin, Polygon (MATIC) olarak karşımıza çıkıyor. Büyük ortaklıklarıyla ön plana çıkan Polygon’un ardından Immutable X (IMX)’e değinen isim, yüzde 33’lük artışla haftanın en iyi performans gösteren kripto paralarından biri oldu.

Metaverse Coin Tahminleri: Bu 9'unda Sıçrama Bekleniyor!

Analistin değindiği bir başka altcoin ise Bitcoin balinalarının hedefinde olan MINA olarak açıklanıyor. Bununla beraber Optimism (OP)’i de aktaran Bitboy, bu kripto paralara yüksek puan veriyor. Projelerin kavramını açıklamanın karmaşık olabileceğini ve görsel olarak diğer projelere göre daha az çekici olabileceğini belirten analist, buna rağmen sıfır-bilgi (zero knowledge) altcoin projelerinin potansiyel faydalarının uzun vadede kripto kullanıcılarını çekeceğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 4 Altcoin Yıldırım Hızıyla Geliyor