Popüler Analist Bu 5 Altcoin İçin Ralli Öngörüyor!

Popüler Analist Bu 5 Altcoin İçin Ralli Öngörüyor!
Popüler Analist Bu 5 Altcoin İçin Ralli Öngörüyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası Bitcoin’in momentumunu kaybetmesiyle yalpalamaya devam ediyor. Bitcoin 62 bin doları kaybetmemek için mücadele ederken, altcoin’ler de kritik desteklerini korumaya çalışıyor. Düzenleyici baskıların arttığı ortamda piyasanın yönünü belirsizliğini koruyor. Bununla birlikte, analistler daha ilerisi için hazırlık yapmanı öneriyor. Bu bağlamda, geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, SOL’un son büyük düzeltmesine tanık olduğunu söylüyor. Ayrıca analist, 3 meme coin ve 1 altcoin için ralliler öngörüyor.

Analist, hedef olarak SOL için 320 doları işaretliyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa ilerlemekte zorluk yaşıyor. Bitcoin’in ivmesini kaybetmesi ve yeni katalizör yokluğunda kripto paralar bir ileri bir geri gidip geliyor. Bazı analistler, satışların devam edeceğini öngörse de bazıları yükseliş hamleleri de bekliyor. Inmortal takma adlı analist, SOL boğalarının 120 dolar civarındaki desteği başarıyla koruduğunu söylüyor. Analist, lider altcoin rakibinin şimdi 320 dolardan yeni bir 2024 zirvesine yükselmeye hazır olduğunu öne süren bir grafik paylaşıyor. Ayrıca analist, “Şimdiye kadarki son düşüş.” diyor.

Kaynak: Inmortal

Bu arada, yazı sırasında SOL, günlük %3 kayıpla 147 dolardan işlem görüyordu. Altcoin fiyatının analistin hedefine ulaşması yaklaşık %110’luk bir yükseliş potansiyeli olduğu anlamına geliyor.

SOL yükselirse, FLOKI, DOGE, PEPE de yükselir!

Analist ayrıca Solana’nın yanı sıra üç meme coin’in de yükseleceğini öngörüyor. Inmortal, sekiz saatlik grafikte 200 hareketli ortalamayı (MA) yeniden test ettikten ve 0,00015 dolarlık desteği geri aldıktan sonra yükselişe geçtiğini söylediği Floki’yi (FLOKI) yakından izliyor. Analist, FLOKI’nin bu ay içinde 0,00025 dolara yükselmeden önce 0,00017 dolar civarına düşeceğini tahmin ediyor. Inmortal, bu 3 meme coin’i için şunları söylüyor:

SOL yükselirse, FLOKI, DOGE, PEPE de yükselir. Özellikle FLOKI ile ilgileniyorum

  • Sapma + Yeniden Test + 200 MA.
  • Biraz gecikmeli.
Altcoin
Kaynak: Inmortal

Radardaki bu altcoin için %90’lık artış öngörüsü

Analistin radarındaki bir diğer altcoin, Seedify.Fund (SFUND). Seedify.Fund, Blockchain oyunlarında uzmanlaşmış bir inkübatör ve fırlatma rampası. Analiste göre, SFUND şu anda destek olarak 2,60 dolar seviyesini sağlamlaştırma sürecinde.

Bu bağlamda analist, “578 günlük birikimi ikinci kez yeniden test ediyor. Kesinlikle, bunu her gün göremezsiniz.” diyor. Grafiğine göre analist, SFUND’un önümüzdeki aylarda 6 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Bu arada yazı sırasında SFUND 2,63 dolardan işlem görüyordu. Bu da tahmin doğru çıkarsa altcoin için %90’ın üzerinde bir artış anlamına geliyor.

Altcoin
Kaynak: Inmortal

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Popüler Analist Bu 5 Altcoin İçin Ralli Öngörüyor!