Analist İddialı: Bu Altcoin, Piyasadaki En Hızlı At!

racing 1280x720 1
racing 1280x720 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son zamanlarda kripto para çevrelerinde sorulan soru: Solana en hızlı “at” mı? Kıdemli kripto para traderı, popüler altcoin Solana (SOL)’nın neden her şeyden daha iyi performans gösterebileceğini göstermeye çalışıyor. Konuyla ilgili ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Altcoin projeleri içinde en öne çıkan SOL mu olacak?

Yakından takip edilen bir kripto para traderı, akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) kripto boğa piyasasındaki en hızlı “at” olabileceğini öne sürüyor. Cantering Clark olarak bilinen kripto para traderı, 76.000 takipçisiyle gün boyunca farklı kripto para koleksiyonunun anlık görüntüsünü paylaşıyor. Bitcoin (BTC) 60.000 doları aşan ralli sırasında tüm dikkati çekerken bile, SOL sessizce pazarın geri kalanından daha iyi performans gösterdi. Analist diyor ki: “Bu noktaya kadar uzun süre SOL’de kalmamızın pek çok nedeni var. Trendi görüyor musunuz? Bitcoin’in ana aktör olduğu bir günde bile Sol, daha iyi performans gösteriyor. Hızlı at.”

Bitcoin ve genel olarak kripto piyasalarına bakan trader, bakış açısını basit tuttuğunu söylüyor. Bitcoin borsasında işlem gören fonun (ETF) yakında piyasaya sürülmesini, fiyatları daha yükseğe göndermesi gereken bir yükseliş katalizörü olarak görüyor. Analist diyor ki: “Her doğrulamanın daha yüksek bir sonuç vereceğini düşünen kaç kişi cehenneme kadar uzun sürecek? Bu pazarın verimsizliğine inanıyorum. ETF = ATH”

Image

Canterin Clark’a göre, Bitcoin yakın vadede sermaye akışlarının aslan payını alacak. Altcoinlerin BTC’ye kıyasla daha düşük performans göstermesini beklediğini söylüyor. Analist “Bitcoin’in yakında ATH’yi kıracağını düşünüyorsanız ve ayrıca yoğun bir şekilde alt değerlerde konumlanıyorsanız, belki bunu yeniden düşünün… Çünkü Bitcoin ATH’yi kırdığında, altcoinlerin değerleri kesilecek. Yani evet, gönderi kesinlikle mantıklı.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist İddialı: Bu Altcoin, Piyasadaki En Hızlı At!