Milyonluk Aboneli Analist: Cardano Bu Görülmemiş Seviyelere Gidiyor!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 17 Ekim 2021
7 görüntülenme
ada climbs to 4 on coingecko cardano price prediction

Genel kripto para piyasası, son 24 saat içinde karışık sonuçlarla işlem gördü. Öncü kripto para birimi Bitcoin, 60 bin dolar sınırını aştı. Öte yandan, lider altcoin Ethereum da yükseliş trendini yeniden kazanmayı başardı. Ancak, Cardano fiyatında ciddi bir değişim gözlemlenmedi.

Cardano (ADA) fiyat hareketi: Altcoin, yatay seyrediyor

Kriptokoin.com verilerine göre ADA/USD çifti şu anda, son zamanlardaki güçlü bir artışın ardından haftada yaklaşık yüzde 3.9’luk bir düşüşle 2.1 dolardan işlem görüyor. Cardano fiyatı, dün öğle saatlerinde 2.25 doların üzerine kısa bir sıçramanın ardından yükselişi reddetti. Uzmanlara göre Cardano fiyatı, haftalardır düşüş eğiliminde. Bununla birlikte, Eylül ayının sonunda yükseliş momentumunun büyüdüğünü gösteren daha yüksek bir dip görüldü.

Cardano ve Bitcoin Gelecek Hafta Ne Yapacak?

Bunu takiben, piyasa 1 Ekim’de yukarı doğru toparlandı ve ADA/USD’yi 2.30 dolarlık yeni bir dip seviyesine getirdi. Analistlere göre bu tarz bir fiyat aktivitesi, piyasanın artık daha dar bir aralıkta işlem gördüğü anlamına geliyor.

ADA fiyatı 15-20 dolara kadar yükselebilir mi?

ADA, başka bir yüksek dip yapıldığında 2.15 dolara düştükten sonra konsolide oldu. Analistlere göre teknik bir yükseliş sinyali, dünkü bir önceki yüksek seviye olan 2.30 doların üzerine çıkarak tetiklendi ve piyasa momentumunun bir kez daha pozitife döndüğünün sinyalini verdi. Popüler kripto Youtuber Ben Armstrong, son Youtube yayınında ADA için bir yükseliş senaryosu tartıştı. Takip eden bir tweet’te, ADA’nın bu boğa döngüsünün sonunda kesinlikle 15-20 dolara aralığına ulaşacağına inandığını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

rts18bqw
Ünlü İlahiyatçı Açıkladı: İşte Bitcoin ve Altcoin Kullanmanın Hükmü! Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak çalışan Faruk Beşer, bugün kaleme aldığı bir yazısında Bitcoin ve altcoin’lerden bahsetti. Beşer, kripto paraların temel özelliklerini açıkladı, bunların haram veya helal olup olmadığını tartıştı ve...
Aslı Dinçer 17 Ekim 2021