Analist: Dogecoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere Olacak!

dog g89a11410d 1280 e1633083821573
dog g89a11410d 1280 e1633083821573
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin boğaları, DOGE‘yi daha yükseğe çıkarmak için hazırlanıyor. Dogecoin fiyatı, Çarşamba günü 200 günlük SMA tarafından reddedildikten sonra daha da düşüyor. DOGE fiyatı hala yükseliş trendinde ve boğaların zaten dipten satın al zihniyetinde tepki verdiğini gördü. Analist Filip L.’ye göre fiyatın önce biraz daha düzeltilmesini beklemeli, bu da boğalara uzun süre devam etmek için daha iyi bir fırsat penceresi sunuyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Dogecoin için gelecek seviyeler

Günlük fiyat mumlarının boyutu küçüldüğü için Dogecoin (DOGE) fiyatı konsolidasyon aşamasında, ancak flama veya bayrak şeklinde net bir fiyat modeli henüz görünmüyor. DOGE fiyatı ağır görünse de, analiste göre, meydana gelebilecek herhangi bir düşüşü satın almaya hazır boğalar ile daha fazla aşağı yönlü sınırlı olmasını bekleyin. Boğaların 0.24 dolar bölgesini savunmasını ve önümüzdeki haftaya kadar 200 günlük Basit Hareketli Ortalama’nın (SMA) yaklaşık 0.29 doların üzerine çıkmasını bekleyin. Dogecoin fiyatı, Çarşamba günkü düşüşün ardından bugün daha da düşüyor. Bunu takiben, boğalar, kırmızı azalan trend çizgisinden sıçramaya yansıyan, 0,24 dolar civarında düşüşü satın almak için istekliydi. DOGE fiyatının gün içinde oldukça hızlı bir şekilde düzelmesi ve daha ılımlı seviyelere dönmesiyle mumların boyları azalmaya başladı. Bu, ayılar fiyat hareketini aşağı yönde ilerletme girişimlerinden uzaklaştıkça konsolidasyona işaret ediyor.

DOGE/USD daily chart

Göreceli Güç Endeksi (RSI) genel olarak dengelendiğinde boğalar, analiste göre, DOGE fiyatında daha fazla uzun pozisyon oluşturmak için yeterli nedene ve desteğe sahip olmalıdır, çünkü yukarı yönlü 0,35 ABD dolarına geri dönüş sağlar. Boğaların yukarı çıkarken karşılaşabilecekleri tek mücadele, şu an için aşağıdan herhangi bir teste direnç gösteren 200 günlük SMA olacaktır. Boğaların, ayıları kısa pozisyonlarından çıkarmak ve sıkıştırmak için alım tarafı hacmini alması gerekecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist: Dogecoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere Olacak!