Popüler Analist, En İyi Altcoin Seçimlerini Açıkladı: Bu 5’ine Bakın!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 28 Ekim 2021
5 görüntülenme
five blue chip altcoins

Popüler kripto para analisti Jason Pizzino, birkaç altcoin projesinin yeni zirvelere yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor. Analistin seçimleri büyük hacimli altcoin’ler odaklı. İlk sırada parachain müzayedelerini bekleyen Polkadot var.

İlk sırada 11 Kasım’ı bekleyen DOT var

Jason Pizzino, akıllı sözleşme platformu Polkadot’un yerel tokeni olan DOT konusunda iyimser olduğunu söylüyor. CoinMarketCap verilerine göre DOT, yazı yazılırken 42.51 dolardan işlem görüyor ve Mayıs ayında ATH seviyesi olan 49.35 doları kaydetti. Pizzino, DOT’un 53 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

altcoin

İkincisi sırada Cardano (ADA) var

Trader’ın ikinci sıra seçimi, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun yerel tokeni ADA oluyor. Pizzino ayrıca, Cardano için yolun açık olduğunu söylüyor:

Bence eninde sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak, ancak şu anda hala bu trendin bitmesi ve ardından kırılması gerekiyor.

Yazım sırasında ADA %10.19 haftalık düşüşle 2.00 dolardan işlemlem görüyordu.

Ethereum tabanlı altcoin projesi MATIC haftanın liderlerindendi

Jason Pizzino, Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü Polygon’un yerel tokeni olan MATIC’de de yükselişte. MATIC, yazı yazılırken geçen hafta %20’ten fazla artışla 1.94 dolardan işlem görüyordu. Pizzino, MATIC’in ATH seviyesine doğru yolda olabileceğini söylüyor. MATIC fiyatının mevcut ATH’si, Mayıs ayında geri aldığı 2,62 dolardır.

Sıradaki altcoin: The Graph (GRT)

Analist listesinde bir sonraki sırada, endeksleme protokolü The Graph’ın yerel token’i olan GRT’ye yer veriyor. Pizzino, GRT’nin sürekli olarak daha HL seviyelerle “nihayet harekete geçmeye başladığını” söylüyor. GRT, yazı yazılırken geçen hafta %6.9 artışla 0.96 dolardan işlem görüyordu. Pizzino şunları söylüyor:

“Daha güvenli bir giriş” arayan yatırımcılar, GRT’nin 1,10 doların üzerine çıkıp çıkmadığını görmek için izlemeli.

Son sırada AAVE var

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Pizzino, borç verme ve ödünç alma protokolü Aave’den de bahsediyor. Analist, protokolün yerel tokeni AAVE‘yi henüz güçlü bir yatırım olarak görmüyor, ancak bunun bir hamle yapmanın ilk aşamalarında olabileceğini söylüyor:

Tabii ki, ne kadar düşük olursanız, risk o kadar yüksek olur.

AAVE, yazı yazılırken son yedi gün içinde %4.32 artışla 341.3 dolardan işlem görüyordu. Pizzino, yatırımcıların altcoin fiyatının 360 dolar aralığının üzerine çıkıp çıkmadığını görmek için izlemesi gerektiğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

1626433875771 binance
İşte Binance’de En Çok Aranan 14 Altcoin’in Listesi! Altcoin projelerine dair önemli haberleri ve istatistikleri yayınlayan CrytoDiffer, kripto borsası devi Binance üzerinde en çok aranan 14 altcoin projesini paylaştı. İşte 28 Ekim’in odak noktaları… Binance platformunda en çok hangi altcoinler arandı? Bugün en çok aranan...
Buğra Çağlar 28 Ekim 2021