Analist ‘Milyonerlik Fırsatı’ Dedi ve 4 Altcoin Açıkladı!

Analist 'Milyonerlik Fırsatı' 4 Altcoin Açıkladı
Analist 'Milyonerlik Fırsatı' 4 Altcoin Açıkladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyon aboneli Youtube altcoinbuzz analistleri, “erken kripto milyoneri olma fırsatı” başlıklı yeni bir içerikte, 4 altcoin seçimini paylaştı. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, uzmanların beklentilerine göz atalım.

Uzman listesinden, yüksek potansiyelli 4 altcoin seçimi

İlk sıradaki Aleph Zero, gizlilik alanında faaliyet gösteriyor. Aleph Zero, kullanıcı dostu, kurumsal düzeyde özel akıllı sözleşmeler sunar. Ayrıca, işlemlerinin kesinliği yüksektir. Başka bir deyişle, bir saniyenin altında hızlı bir şekilde onaylarlar. Proje saniyede 100.000 işlem (TPS) gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda gas ücretleri de çok düşük.

Ayrıca, akıllı sözleşmeler şu anda mainnet üzerinde dağıtılıyor ve diğer ağlara köprüler olacak. Örneğin: Ethereum, NEAR, Kusama, Cosmos ve BSC. Diğer chain’ler ise isterlerse Aleph Zero’nun gizlilik altyapısını kullanabilirler. Bunun için Liminal kullanıyorlar. Liminal, Web3 için çok zincirli bir gizlilik katmanıdır.

StarkNet

StarkNet, Arbitrum ve zkSync’e benzer bir Ethereum katman 2 çözümüdür. StarkNet’de zk Rollup teknolojisini kullanıyor. Bu teknoloji, Ethereum’un güvenliğini veya şekillendirilebilirliğini etkilemeden büyük ölçeklendirmeye izin verir. ZK Rollup’ın teknolojisi, bilgiyi kanıtladığınız ve bilginin kendisini ifşa etmeden doğrulayabildiğiniz zamandır. StarkNet, StarkWare’in bir parçasıdır ve ana şirketidir.

Geçen yıla kadar, StarkNet çeşitli başlangıç ​​turlarında 165 milyon dolara kadar fon toplamıştı. Şu anda, StarkNet, Arbitrum airdropundan fon akışında artış yaşıyor. Sonuç olarak, bir airdrop yakın olabilir.

Celestia 

Celestia modüler bir Blockchain’dir. Verileri ve işlenmesini çeşitli ağlarla ayırabileceğiniz anlamına gelir. Bildiğimiz şekliyle çoğu Blockchain yekparedir. Gerekli tüm görevleri tek bir Blockchain üzerinde tamamlarlar. Bu ölçeklenebilirlik için iyi değil.

Celestia, ilk modüler Blockchain ağıdır. Başka bir altcoin Cosmos da aynı modüler Blockchain yapısını kullanıyor. Herkes Celestia’ya kolaylıkla chain yerleştirebilir. İşin güzel yanı, konsensus konusunda endişelenmelerine gerek olmaması. Sonuç olarak, Celestia’yı Cosmos’un ticari versiyonu olarak düşünebilirsiniz.

Önemli bir detayda, Mart ortasından beri Celestia testnet Keplr cüzdanında mevcuttur. Proje, testnet ile etkileşimin bir airdrop’a yol açmadığını iddia ediyor. Ancak birçok kişi, TIA tokenleri için bir Celestia airdropu olacağını düşünüyor.

Morpheus Network (MNW)

Bir diğer altcoin projesi Morpheus Network’ün üssü Çin’de. Bu bir tedarik zinciri ve kendi alanında en iyisi olarak görülüyor. Örneğin, Çin’de çok fazla desteğe sahip. Ayrıca ekip uyumluluk odaklıdır ve tedarik zincirlerini optimize etmek için uygun çözümler sunar. Örneğin:

  • Hızlı ödemeler için otomatik akıllı sözleşmeler.
  • SWIFT ile yapılan herhangi bir para biriminde ödemeler.
  • Diğer ağlarla uyumludur.

Geçen hafta, ARB Coin ödüllerinin dağıtılması nedeniyle airdrop coşkusunun yatırımcılar arasında tekrar tazelendiği bir süreçti. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, ekonomist Şant Manukyan, Arbitrum (ARB) airdrop etkinliğini kaçıranlar için sıradaki trendin zkSync olacağını düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist ‘Milyonerlik Fırsatı’ Dedi ve 4 Altcoin Açıkladı!